مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سرویس خواب دو نفره

تختخواب

سرویس خواب یکی از پرکاربردترین اثاثیه ای است که امروزه برای ایجاد شرایط خواب بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. سرویس های خواب در جنس، طرح و رنگ های متفاوت تولید و ارائه می شود. به دلیل تنوع در طراحی و جنس قیمت سرویس خواب دو نفره متفاوت است.

قیمت سرویس خواب های دو نفره به یک دلیل عمده بیش از نمونه های تک نفره است و آن مقدار مواد اولیه ای است که برای تولید آن استفاده شده است. در حال حاضر سرویس خواب هایی با طرح های هنری و خاص مخاطبان کمتری نسبت به  نمونه های امروزی دارد.

سرویس خواب دو نفره جدید

سرویس خواب دو نفره چوبی

 مواردی که قیمت سرویس خواب دو نفره را تحت تاثیر قرار می دهد

تنوع سرویس خواب ها بسیار زیاد است و توسط برندهای مختلفی ساخته می شوند. هر یک از آنها قیمت های متفاوتی هم دارند که از مهم ترین عوامل موثر که در تعیین قیمت آن نقش دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس

به دلیل استفاده از مواد اولیه مختلف در تولید تخت های دو نفره، ما شاهد تغییر در قیمت نهایی این نوع از کالای خواب هستیم. چوب، فلز، ام دی اف و پلاستیک از جمله  مواد اولیه ای هستند که برای تولید تخت استفاده می شوند. سرویس خواب های از جنس چوب، قیمت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر دارند.

 • لوازم جانبی

اگر در کنار تخت، از میز پاتختی و میز آرایش و آینه استفاده کنید، قیمت نهایی این محصول افزایش پیدا خواهد کرد.

 • محل عرضه و تقاضا

قیمت سرویس خواب دو نفره بستگی مستقیمی به محل عرضه و تقاضای کالا دارد. مغازه یا فروشگاه ارائه دهنده محصول می تواند تا حد زیادی در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار باشد.

 • رکود اقتصادی

قیمت سرویس های خواب دو نفره می تواند به دلیل عدم رونق اقتصادی و شرایط جامعه تفاوت قابل توجهی با شرایط عادی داشته باشد.

 • مدل سرویس خواب

برخی از انواع سرویس خواب بسیار لوکس هستند و از هنر منبت کاری و یا معرق برای طراحی روی آنها استفاده می شود.

 • شکل و طرح سرویس خواب

امروزه تولید کنندگان از طراحی ها و سبک های خاصی برای تولید سرویس خواب استفاده می کنند. قیمت سرویس خواب دو نفره دارای طرح های پیچیده با نمونه های ساده تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

 • تهیه سرویس خواب از تولید کننده یا فروشنده

یکی از موارد مهمی که در قیمت نهایی یک محصول اثرگذار خواهد بود تهیه این کالا از تولید کننده است. مسلما یک قیمت کالایی در محل تولید با قیمت آن در فروشگاه عرضه کننده آن متفاوت است.وود دی تولید کننده انواع محصولات چوبی از قبیل سرویس خواب ، میز ناهارخوری ، شلف ،رگال لباس …است که با بهترین جنس و قیمت مطابق با سلیقه مشتری عرضه می شود.

 • برند

برندهای معتبر و دارای شهرت مناسب، حتی اگر محصولات ساده ای به بازار ارائه دهند، قیمت نهایی محصول بیش از نمونه های مشابه تولیدکنندگان دیگر است.

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره خاص

بیشتر بخوانید : ویژگی های انواع سرویس خواب دو نفره

انواع تخت خواب سرویس خواب دو نفره با توجه به مدل

 • تخت خواب دارای تاج جدا
 • تخت خواب های دارای تاج و پایین تخت
 • تخت خواب پلتفرم
 • تخت خواب های ستون دار
 • تخت خواب های سایبان دار
 • تخت خواب های تاشو
 • تخت خواب های جک دار
 • تخت خواب های گرد

سرویس خواب

خرید سرویس خواب

آیا دوام سرویس خواب در قیمت سرویس خواب دو نفره موثر است؟

تجهیزات و کالای خواب از جمله موارد مصرفی در زندگی امروزی هستند که برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. افزایش راحتی و انطباق داشتن طراحی تخت و سرویس خواب با ارگونومی بدن افراد تفکر برندهای معتبر و بزرگ است. در کنار توجه به تولید یک سرویس خواب استاندارد، استفاده از موادی که طول عمر مناسبی داشته باشند نیز اهمیت ویژه ای دارد.

استفاده از متریال با کیفیت و ساخت سرویس خواب بر اساس اصول استاندارد باعث دوام بیشتر این محصولات می شود. سرویس خواب دو نفره با دوام تر  قیمت بالاتری نسبت به  نمونه های مشابه خود خواهد داشت. قیمت سرویس خواب دو نفره بدون شک تحت تاثیر دوام و کارایی آن خواهد گرفت.

قیمت سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب های مدرن

بیشتر بخوانید : مطالبی درباره بهترین مدل سرویس خواب

نتیجه گیری

سرویس های خواب از جمله تجهیزات خوابی هستند که در سالهای اخیر به بخش جدایی ناپذیر از دکوراسیون و و وسایل خانه تبدیل شده اند. طول عمر و کیفیت از مهمترین عوامل انتخاب این تجهیزات هستند. سرویس های خواب از مواد اولیه متفاوتی مثل چوب، فلز، ام دی اف و پلاستیک تشکیل شده اند. در بین این متریال ها سرویس های خوابی که از چوب ساخته می شوند قیمت بالاتری دارند.

حتی در بین تجهیزات چوبی، نوع چوب مورد استفاده برای ساخت می تواند در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار باشد. طرح، سایز، رنگ و برند تولید کننده از موارد مهم دیگری هستند که در قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارند. اگر قصد خرید سرویس های خواب را دارید، حتما استحکام و کارایی محصول را قبل از زیبایی آن مورد توجه قرار دهید.

بیشتر بخوانید : انتخاب جدیدترین سرویس خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 4 =

تماس با وود دی