بهترین شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره در فضاهای کوچک

چیدمان میز ناهارخوری

میز ناهارخوری از مهم ترین ملزومات، برای داشتن دکوراسیونی جذاب و ایده آل در منزل است. میزهای ناهارخوری با هدف ایجاد آرامش در میان اعضای خانواده و صرف وعده هایی غذایی به دور از تنش و استرس، طراحی و تولید شده اند. میزناهارخوری تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل شما دارد؛ به همین دلیل باید در انتخاب و چیدمان آن، نهایت دقت و سلیقه را داشته باشید. انتخاب میز ناهارخوری بر حسب تعداد افراد خانواده صورت می گیرد. اگر می خواهید با بهترین شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره آشنا شوید، تا انتها با ما همراه باشید.

مناسب ترین مکان ها برای قرار دادن میز ناهارخوری

آشپزخانه بهترین و مناسب ترین مکان برای قرار دادن میز ناهارخوری است؛ اما امروزه با آپارتمانی شدن منازل، آشپزخانه ها فضای کافی برای قرار دادن میز ناهارخوری ندارند؛ بنابراین بهتر است، میز را در سالن پذیرایی یا مکانی نزدیک به آشپزخانه قرار دهید.

اگر تعداد اعضای خانواده شما بیش از 6 نفر است، شما به یک میز 8 نفره نیاز دارید. شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره، باید به گونه ای باشد که کمترین فضا را در منزل اشغال کند. علاوه بر این، همه افراد بتوانند به محتویات میز، دسترسی داشته باشند.

چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره

بهترین مکان برای قرار دادن میز ناهارخوری

نزدیکی میز به آشپزخانه سبب می شود تا در زمان صرف غذا، دسترسی به آشپزخانه راحت تر باشد و رفت و آمد شما کمتر شود.

بیشتر بخوانید : طراحی چیدمان میز ناهارخوری ۲نفره

چیدمان انواع میز ناهارخوری 8 نفره

معمولا میز های 8 نفره مستطیلی شکل هستند. میزهای مستطیل، با ترکیب شش صندلی چوبی و دو عدد پاف، بهترین شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره هستند. البته انتخاب صندلی بسته به فضای قرارگیری میز دارد. اگر فضای کافی برای قرار دادن میز ناهارخوری دارید، می توانید تمام صندلی ها را از نوع چوبی انتخاب کنید.

میزهای گرد نیز به صورت 8 نفره ساخته می شوند؛ اما بیشتر برای آشپزخانه های مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند. میزهای گرد 8 نفره فضای بیشتری را نسبت به میزهای مستطیلی اشغال می کنند؛ بنابراین اگر فضای زیادی برای قرار دادن میز ندارید، از انتخاب آن ها خودداری کنید.

شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره باید به گونه ای باشد که بیشترین هماهنگی را بین فضای نشیمن منزل و فضای ناهارخوری ایجاد کند. در ادامه 3 طرح مختلف را برای چیدمان میز ناهارخوری بیان می کنیم:

  • طرح شماره یک

پشت دیوار اپن، یکی از مکان های مناسب برای قرار دادن میز ناهارخوری است. از مهم ترین مزایای این فضا نزدیکی به آشپزخانه است. علاوه بر این می توانید با تکیه دادن یک سمت میز به دیوار اپن، فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید.

قیمت میز ناهارخوری روستیک

شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره

دقت داشته باشید که هیچ گاه نباید میز و صندلی ها را در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد منزل قرار دهید.

بیشتر بخوانید : طراحی چیدمان میز ناهارخوری ۲نفره

  • طرح شماره دو

اگر قصد دارید، میز ناهارخوری را در سالن پذیرایی قرار دهید، پشت مبل، بهترین مکان برای آن است. در این صورت پشتی مبل به عنوان یک حایل عمل کرده و فضای نشیمن را از ناهارخوری جدا می کند. میزهای 8 نفره، فضای بزرگی را در منزل اشغال می کنند؛ بنابراین شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره باید به گونه ای انجام شود تا در دکوراسیون منزل تاثیر سوئی نداشته باشد.

سعی کنید میز ناهارخوری را نزدیک تلویزیون قرار ندهید؛ زیرا صدای تلویزیون از میزان تمرکز شما در هنگام صرف غذا می کاهد.

  • طرح شماره سه

معمولا در طراحی آشپزخانه های مدرن، اپن حذف شده یا به صورت جزیره ساخته می شود؛ در این صورت می توانید از فضای خالی بین آشپزخانه و پذیرایی استفاده کرده و میز ناهارخوری را در این فضا قرار دهید.

شما می توانید، شکل چیدمان میز ناهارخوری 8 نفره را به دلخواه خود تغییر دهید و مکان صندلی ها را جا به جا کنید تا به بهترین چیدمان دست یابید.

چیدمان میز ناهارخوری

گذاشتن میز ناهارخوری در آشپزخانه های بدون اپن

خرید و سفارش میز ناهارخوری 8 نفره از WOODDAY

انتخاب و خرید میزناهارخوری 8 نفره  مناسب برای خانه، اغلب چالش برانگیز است . زیرا میزهای ناهارخوری طرح های مختلفی دارند. میز ناهارخوری فقط ابزاری برای صرف غذا نیست؛ بلکه مکانی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی است.

میز ناهارخوری 8 نفره به بالا، به عنوان یکی از کانون های اصلی دکوراسیون منزل، در نظر گرفته می شود . بنابراین شکل چیدمان میز ناهار خوری 8 نفره می تواند، به شما در خلق دکوراسیونی جذاب و لاکچری کمک کند.

اگر به دنبال طرحی جدید برای خرید میز ناهارخوری هستید، فروشگاه WOODDAY می تواند، بهترین انتخاب باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت وود دی ، تنوع بالای محصولات مانند رگال لباس ، شلف ،سرویس خواب …. را مشاهده کرده و بعد از مشورت با کارشناسان ما، خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفت =

تماس با وود دی