آشنایی با سرویس خواب چوبی مدرن + نکات لازم در هنگام خرید

سرویس خواب

آیا برای اتاق خواب خود به دنبال سرویس خواب می گردید؟ اتاق خواب از مهم ترین بخش های یک خانه به حساب می آید و اکثر افراد به دکوراسیون آن اهمیت زیادی می دهند. سبک های زیادی برای انتخاب دکوراسیون اتاق خواب وجود دارد، اما امروزه سبک مدرن از استقبال خوبی برخوردار شده است. اما سرویس خواب چوبی مدرن چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به شرح کامل این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

سرویس خواب چوبی مدرن جدید

خرید سرویس خواب

سرویس های خواب چوبی از چه آیتم هایی تشکیل می شوند؟

بیشتر دکوراسیون یک اتاق در منزل را تختخواب تشکیل می دهد. مهم نیست سرویسی که تهیه می کنید، مدرن باشد یا کلاسیک، معمولا آن ها از آیتم های یکسانی تهیه شده اند. این آیتم ها عبارتند از:

  • پاتختی
  • تخت خواب
  • کمد
  • آیینه
  • میز آرایش
  • پاف
  • صندلی

بیشتر بخوانید : سرویس خواب چوبی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

آیا سرویس خواب چوبی مدرن با مدل های کلاسیک تفاوتی دارد؟

سرویس های خواب مدرن با کلاسیک تفاوت های زیادی دارند. معمولا سرویس های مدرن، از طرح های ساده تری برخوردارند و اگر به دکوراسیون های مدرن علاقه دارید، این سرویس ها برای شما مناسب هستند. در مقابل، سرویس خواب کلاسیک طرح های شلوغ تری دارد و بعضا از کنده کاری و منبت نیز در آن استفاده شده است. انتخاب هر کدام از سرویس ها در درجه اول به نوع دکوراسیون و بعد از آن به سلیقه شما بستگی دارد.

به جرات می توان گفت که جوانان، بیشتر طرح های مدرن را ترجیح می دهند و از سرویس های خواب کلاسیک استقبال نمی کنند. همچنین اگر حمل و نقل در مسیر منزل شما دشوار است، پیشنهاد می شود که از سرویس های مدرن استفاده کنید. طرح های کلاسیک به دلیل پیچیدگی  تزییناتی که دارند، معمولا از وزن زیادی برخوردارند، به همین دلیل حمل و نقل آن ها دشوار تر خواهد بود.

سرویس خواب چوبی مدرن 1402

هماهنگی رنگ در دکوراسیون مدرن

مشخصات و ویژگی های سرویس خواب مدرن

برای خریدن سرویس خواب چوبی مدرن، بهتر است که در ابتدا با ویژگی های آن آشنا شوید. معمولا در این سرویس ها از چوب های رنگ شده استفاده می شود و به ندرت پیش می آید که چوب های استفاده شده در آن ها رنگ نشده باقی بماند. رنگ های سفید، کرم و خاکستری، پرطرفدارترین رنگ هایی هستند که در فرایند تولید سرویس های مدرن به کار می روند.

اگر به فروشگاه ها سری زده باشید، احتمالا سرویس های خوابی را دیده اید که از ام دی اف وکیوم شده تهیه شده اند. اما اصطلاح وکیوم شده چه مزایایی برای سرویس های خواب دارد؟

سرویس های خوابی که از چوب های وکیوم شده تهیه می شوند، استحکام و تحمل وزن بالاتری دارند. همچنین اگر ضربه ای به آنان برخورد کند، به راحتی آسیب نمی بینند. سرویس های خواب معمولا به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند:

  • سرویس های خواب تک نفره
  • سرویس های خواب دو نفره

بیشتر بخوانید : 5 ویژگی سرویس خواب دو نفره

هر کدام از این سرویس ها ویژگی مخصوص به خود را دارند. معمولا سرویس های دو نفره از آیتم های بیشتری تشکیل می شوند و تقاضای بیشتری برای خرید در بازار دارند. سرویس های تک نفره بیشتر به کودکان اختصاص داده می شود، زیرا اکثر افراد ترجیح می دهند که سرویس خوابی با قطعات بیشتر داشته باشند.

سرویس خواب چوبی مدرن جدید

سرویس خواب چوبی مدرن

چند نکته برای خرید بهترین سرویس خواب چوبی مدرن

هنگامی که برای خرید سرویس های خواب به فروشگاه ها مراجعه می کنید، ممکن است در نگاه اول با سبک ها و موارد دیگر آشنایی نداشته باشید؛ به همین دلیل دانستن برخی نکات به خرید شما کمک زیادی خواهد کرد. برخی از این نکات به شرح زیر هستند:

بیشتر بخوانید :  ویژگی های مهم در انتخاب سرویس خواب

چوب سخت را به  چوب نرم ترجیح دهید

چوب های سخت مانند کاج معمولا بهتر از چوب های نرم عمل می کنند، زیرا این چوب ها سطح صاف تری نسبت به چوب های نرم دارند. اگر قصد دارید که هزینه زیادی برای سرویس خواب بپردازید، سرویس هایی که از چوب سخت ساخته شده اند، دوام بسیار زیادی دارند. بلوط، گیلاس و افرا، از بهترین چوب های سخت هستند که در ساخت لوازم چوبی زیاد به کار می روند.

سرویس های داخلی را انتخاب کنید

سرویس هایی که مواد اولیه آن ها در داخل کشور تهیه شده، نسبت به مواد اولیه وارداتی کیفیت بهتری دارند. معمولا نمونه های وارداتی از چوب های نرم تهیه می شوند، اما برچسب چوب سخت روی آنان حک می شود. بنابراین، تشخیص اصل بودن آن ها کار دشواری خواهد بود.

پس هنگام خرید سرویس خواب چوبی مدرن، به مطالبی که به آن ها اشاره کردیم، کاملا دقت کنید تا بتوانید، بهترین خرید را داشته باشید.

فروشگاه وود دی

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی