آموزش ساخت رگال لباس

ساخت رگال لباس شیک

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که نتوانید تمام وسایل خود را در کمد ذخیره کنید، یا اندازه کمد تان کوچک است و دچار مشکل هستید؛ در چنین شرایطی شما می توانید برای لباس های خود از رگال لباس استفاده کنید . فضا را برای دیگر لباس ها بیشتر کنید. ایده های زیادی برای آویز کردن لباس ها وجود دارد. در ادامه ساخت رگال لباس را برای شما ذکر خواهیم کرد تا بتوانید با وسایل ساده و دور ریختنی رگال های زیبایی برای خود بسازید.

آموزش ساخت رگال با لوله مسی

از این ایده بیشتر برای زمانی استفاده می شود که کمد مناسبی در دسترس ندارید . می توانید با وصل کردن یک لوله مسی تمیز به سقف لباس های خود را آویزان کنید، البته در قسمت های دیگری مانند قفسه ها و قسمت بالایی کشوها نیز می توان این رگال را وصل کرد.

ساخت رگال لباس

ساخت رگال لباس

ساخت رگال لباس با وسایل ساده و در دسترس

اگر به فکر درست کردن رگال های زیبا هستید تا فضای منزل شما را متفاوت نشان دهد بهتر است به سراغ دو رگال لباس با یک شکل و در اندازه های مختلف بروید و از آن ها برای نگهداری از لباس های خود و فرزندانتان استفاده کنید. برای ساخت این رگال نیاز به یک صفحه چوبی و لوله فلزی است که افراد می توانند برای به حرکت در آوردن آسان آن در قسمت زیر تخته از چرخ های مناسب استفاده کنند. قسمتی که صفحه چوبی وجود دارد نیز برای نگهداری از عروسک و کفش جای بسیار مناسبی است.

ساخت رگال لباس در منزل به شکل نردبانی

برای ساخت این رگال نیاز به دو نردبان است که افراد می توانند با سلیقه خود آن ها را رنگ کنند. این نوع رگال بسیار جذاب و زیبا است و افراد می توانند با قرار دادن میله چوبی در قسمت بالایی نردبان یک رگال جذاب و متفاوت برای خود درست نمایند.

علاوه بر اینها در قسمت های پایینی نردبان نیز می توان تخته چوبی قرار داد . از آن برای نگهداری از دیگر وسایل و لوازم مانند کیف، کفش و… استفاده کرد. این رگال بسیار شیک است. توصیه می شود اگر به فکر درست کردن یک رگال زیبا هستید حتما این نوع رگال را انتخاب کنید . فضای زیبایی را برای محیط منزل خود به وجود آورید.

رگال لباس جدید

  ساخت رگال زیبا و چند منظوره

خرید محصول : رگال لباس

 ساخت رگال لباس در منزل با شاخه درخت

از دیگر رگال های جذاب که ظاهری متفاوت به محیط می بخشند می توان به رگال با شاخه های درخت اشاره کرد. برای ساخت این نوع رگال نیاز به یک شاخه درخت تنومند است که می توانید آن را به صورت طبیعی برش دهید، پس از برش دادن دو طناب را محکم به سقف وصل کرده و سپس تنه درخت را به آن ها آویزان کنید تا یک رگال زیبا داشته باشید.

مزایای استفاده از رگال لباس

ساخت رگال لباس بسیار مهم است و مزایای زیادی دارد که در ادامه برخی از آن ها را ذکر خواهیم کرد:

 • سبک و بادوام
 • جا گیر نبودن
 • طرح های زیبا و رنگ بندی متنوع
 • امکان جابجا کردن آسان رگال ها
 • امکان تا کردن رگال ها
 • زیبا و منحصر به فرد
 • استفاده چند منظوره، برای مثال جا کفشی، کیف، گلدان، سبد و…
 • سامان دهی لباس ها
 • مرتب کردن لباس ها
 • جلوگیری از چروک و کثیف شدن لباس ها
 • ساخت آسان با وسایل ساده و در دسترس
 • بدون هزینه صاحب رگال زیبا می شوید

بیشتر بخوانید : آشنایی با انواع رگال لباس چوبی

کاربرد رگال لباس

افراد با ساخت رگال لباس زیبا و جذاب به راحتی می توانند لباس زمستانی، تابستانی، اسپرت، مجلسی و… را از یکدیگر تفکیک کنند و به فضای داخل کمد نظم خاصی ببخشند. حتی اگر کمد هم نداشته باشند جای نگرانی نیست .  در بیرون از کمد نیز می توان یک رگال یا شلف  مناسب برای لباس ها و وسایل خود ساخت.

علاوه بر اینکه با رگال لباس می توانید به کمد خود نظم ببخشید و به لباس هایتان دسترسی راحتی داشته باشید و به دکوراسیون منزل خود نیز زیبایی را هدیه دهید. همچنین نگهداری درست از لباس ها سبب می شود تا ظاهر اولیه خود را حفظ کنند و زیبایی خود را از دست ندهند.

رگال لباس 1402
ساخت رگال دیواری

نتیجه گیری

امروزه افراد در منزل نیز می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن رگال های مناسبی برای لباس های خود بسازند. در این مقاله چند نمونه از رگال ها لباس را به همراه توضیحات ساخت آن ها برای شما ذکر کردیم. امیدواریم مطالب مفید باشد و شما بتوانید رگال مورد نظر خود  با مراجعه به سایت وود دی را تهیه کنید و یا خود بسازید.

بیشتر  بخوانید : نکات کلیدی در رابطه با فروش اینترنتی رگال لباس

 

2 دیدگاه برای “آموزش ساخت رگال لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی