شلف کابینت

شلف چوبی آشپزخانه

 

شلف کابینت را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین و همزمان مدرن ترین شلف ها در نظر گرفت. اولین بار که شلف ها وارد عرصه چیدمان شدند، آشپزخانه اولین جایی بود که از این شلف ها به عنوان کابینت در آن استفاده شد. امروزه با گسترش فناوری و دور شدن از زندگی سنتی، افراد هم چنان علاقه زیادی به حفظ آثار سنتی در چیدمان دارند. برای پاسخگویی به این نیاز، معماران و طراحان در سبک نوین بهره زیادی از سنت های گذشته می برند.

شلف کابینت منحصر به فرد است

شلف کابینت گزینه ای محبوب برای مشتریان خاص محسوب می شود. آشپزخانه ای را تصور کنید که با تخته ها و الوار های طبیعی چوب قفسه بندی شده است. اگر طرفدار سبکی مینیمال و مدرنیته هستید از این قفسه ها غافل نشوید. امروزه انواعی از طرح های مختلف برای کابینت و آشپزخانه وجود دارد. اغلب این طرح ها برای مدت زمان خاصی مورد استفاده قرار گرفته و به اصطلاح مد روز محسوب می شوند. با آمدن طرح های جدید، طرح های قبلی قدیمی نامیده می شوند و از مد می افتند. در صنعت ساختمان سازی همواره به طور انبوه مدل های مختلفی از کابینت ها طراحی و تولید می شوند. مشابه این کابینت ها در بسیاری از خانه ها و آشپزخانه ها دیده می شوند.

شلف کابینت برای افرادی با سلیقه خاص و منحصر به فرد طراحی و اجرا شده است. این شلف ها از گذشته تا کنون زیبایی خاصی را به آشپزخانه بخشیده و تکراری نمی شوند. در واقع می توان گفت شلف کابینت از گذشته تا حال از مد نیفتاده است. این قفسه های چوبی سرشار از حس طبیعت بوده و گرمای خاصی را به خانه و آشپزخانه می بخشند. از طرفی به دلیل ماهیت ویژه چوب، این شلف ها در اشکال و رنگ های مختلف تولید می شوند. دو محصول ساخته شده با چوب طبیعی به ندرت می توانند شبیه هم باشند. بنابراین با استفاده از شلف کابینت، با خیال راحت از منحصر به فرد بودن خانه خود لذت ببرید.

شلف چوبی دیواری

زیبا و کاربردی بودن شلف کابینت

شلف کابینت علاوه بر زیبایی طبیعی و چشم نواز، محصولی کاملا کاربردی محسوب می شود. با انتخاب شلف چوبی ، از کابینت هایی با اندازه های یکسان و مدل های مشابه بی نیاز می شوید. به دلیل زیبایی و جلوه چوب طبیعی، سلیقه خاص شما به خوبی نمایان می شود. کابینت های متحد الشکل به شما امکان استفاده مفید و کاربردی زیادی را نمی دهند.

شلف کابینت کاملا مطابق با نیازها و فضای آشپزخانه شما طراحی و تولید می شود. شما می توانید بوفه ای کوچک یا بزرگ در نظر بگیرید. قفسه ها را در ابعاد و اندازه های مختلف سفارش دهید. برای گوشه ها و فضاهای پرت آشپزخانه قفسه در نظر بگیرید. حتی برای شیشه های کوچک ادویه نیز قفسه و کابینتی متناسب سفارش دهید. تقریبا می توان گفت هر چیزی را که می توانید تصور کنید برای آشپزخانه خود سفارش دهید. به طور کلی با سفارش شلف کابینت می توانید به راحتی از تک تک کابینت های آشپزخانه تان بهره ببرید.

تلفیق سنت و مدرنیته در شلف کابینت

شلف کابینت، سنتی بودن و مدرنیته را در یک جا جمع می کند. به دلیل قدمت استفاده از شلف های چوبی در آشپزخانه، این شلف محصولی سنتی محسوب می شود. همزمان با توجه به استقبال افراد از محصولات و مصنوعات چوب طبیعی در دهه های اخیر، می توان شلف کابینت را جزو یکی از سبک های مدرن و مینیمال در چیدمان دانست.

امروزه افراد بسیاری خواهان محصولاتی سفارشی و خاص از جنس چوب هستند. شلف کابینت از پر طرفدارترین محصولاتی است که با تلفیق سنت و مدرنیته، سبکی خاص و تک را به نمایش می گذارد.

شلف چوبی جدید

سفارشی سازی شلف چوبی

محصولات چوبی همواره قابل سفارش در ابعاد و سایز های دلخواه می باشند. شلف کابینت نیز از این قاعده مستثنی نیست. تیم وود دی با به کارگیری نیرو های توانمند و مشاوران زبده تا کنون طرح های خاص زیادی را به مرحله اجرا و تولید رسانده است. وود دی با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز های مشتری، می تواند شما را در رسیدن به آشپزخانه دلخواهتان یاری کند. مجموعه وود دی در مراحل مختلف از جمله نیاز سنجی، طراحی، اجرا و تولید در کنار شماست. برای داشتن آشپزخانه ای خاص و منحصر به فرد با ما در تماس باشید.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی