انواع شلف چوبی روستیک

شلف چوبی روستیک

شلف چوبی روستیک از جمله عناصر مهم در دکوراسیون روستیک محسوب می شود. چیدمان روستیک به معنای چیدمان روستایی است. یعنی سبکی که در آن از مواد اولیه طبیعی مانند چوب، سنگ یا هر ماده طبیعی دیگری به وفور استفاده می شود. این سبک طرفداران زیادی داشته و محصولات مرتبط با آن، روز به روز در حال گسترش و نوآوری هستند. در سبک نوین و مینیمال توجه خاصی به روستیکال بودن می شود. در این مقاله به بررسی انواع شلف چوبی روستیک و برخی از کاربرد ها و ویژگی های آن خواهیم پرداخت. برای آشنایی با انواع محصولات زیبای چوبی با ما در مجموعه وود دی همراه باشید.

منحصر به فرد بودن شلف چوبی روستیک

شلف چوبی روستیک از هر نوعی که باشد می تواند در اشکال مختلف تولید شود. در ساخت این شلف ها از چوب ها و الوار های طبیعی چوب استفاده می شود. چوب ها در طبیعت به اشکال مختلف یافت می شوند. هیچ دو چوب موجود در طبیعت کاملا شبیه به یکدیگر نیستند. بنا براین، به جرئت می توان گفت به اندازه تنوع همه چوب های موجود در طبیعت می توانیم اشکال مختلفی از شلف ها را شاهد باشیم. علاوه بر این، شلف ها را می توان بر اساس کاربرد آن ها دسته بندی کرد.

شلف چوبی دیوار ی در بالکن

شلف چوبی روستیک شامل چه محصولاتی است

شلف چوبی روستیک را می توان در گروه های مختلف شلف ها تعریف کرد. شلف های دیواری، شلف ایستاده، شلف کابینت و انواع مختلف شلف ها می توانند شلف چوبی روستیک باشند. انواع دیگری از شلف ها شامل شلف تلویزیون، شلف زمینی و نیز شلف دیواری آشپزخانه می توانند روستیک و طبیعی باشند. به طور کلی برای هر گوشه ای از فضای مد نظر شما می توان شلف های مختلف طراحی و تولید کرد. یکی از مهم ترین مزایای شلف ها، بهره بردن از فضاهای پرت و گوشه های بلااستفاده اتاق ها می باشد. بنا براین به راحتی می توانید انواعی از شلف ها را بر اساس نیاز و خواسته های خود سفارش دهید.

کاربرد شلف چوبی روستیک در انواع سبک های چیدمان

شلف چوبی روستیک به دلیل وجود عنصر طبیعی مانند چوب، دارای زیبایی بی نظیری است. این شلف ها را می توان در فضاهای مختلفی از منزل و محیط کار استفاده کرد. این شلف ها به عنوان جزئی از طبیعت، گرما بخش خانه و محیط اطراف ما هستند. شلف چوبی روستیک به راحتی با هر سبکی قابل ارائه بوده و جلوه خوبی به فضای اطراف خود می دهد. اما برای تاثیر بیشتر، می توان از شلف چوبی روستیک در سبک مینیمال و مدرن بهره بیشتری برد.

امروزه در سبک های نوین فضای بیشتری برای استفاده از محصولات روستیک و طبیعی در نظر گرفته شده است. در سبک های دیگر می توان گوشه ای از خانه یا فضای مورد نظر را به سبک روستایی دکور کرد.

شلف چوبی دیواری

طبیعی بودن شلف چوبی

ماهیت شلف چوبی روستیک به طبیعی بودن مواد اولیه و رنگ ها در این شلف است. به طور کلی در سبک روستایی یا همان روستیک، محصولات به شکلی طبیعی ساخته و پرداخته می شوند. در این نوع محصولات، عناصر و رنگ های مصنوعی نباید ماهیت طبیعی این شلف ها را تحت تاثیر قرار دهد. هر یک از شلف های ساخته شده دارای شکلی طبیعی از چوب و الوار های چوب هستند. رنگ این شلف ها نیز تا حد زیادی رنگ طبیعی و گرم چوب را در خود حفظ می کند. شلف چوبی روستیک به عنوان عنصری از طبیعت، حس گرم و مطبوعی را به فضای اطراف می بخشد. به طور معمول رنگ های گرم در سبک روستیک بیشتر به چشم می خورد. مثلا رنگ قهوه ای و طبیعی چوب در محصولات چوبی نمادی از قدمت و ارزش را یاد آور می شود.

مجموعه وود دی به پشتوانه تجربه ارزشمند خود، محصولات چوبی با الوار های طبیعی چوب را ارائه می دهد. این مجموعه با وجود مشاوران و طراحان حرفه ای و نیز استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تا کنون موفق به تولید محصولاتی قابل قبول در حوزه سبک روستیک شده است. محصولاتی که علاوه بر زیبایی ظاهری، کاربردی کاملا منطبق با نیاز های مشتری را دارد.

نیاز سنجی کنید و محصولات مورد نیازتان در حوزه شلف ها را با ما در میان بگذارید. برای سفارش انواع شلف چوبی روستیک، با مجموعه وود دی در ارتباط باشید.

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی