کاربرد های شلف چوبی زمینی

شلف چوبی دیوار ی در حمام و سرویس بهداشتی

شلف چوبی زمینی از جمله شلف های پر کاربرد در فضای خالی اتاق هاست. وقتی صحبت از شلف می شود نا خودآگاه به یاد قفسه ها و طبقات چوبی نصب شده بر روی دیوار می افتیم. حال آن که شلف های زمینی نیز از تنوع و محبوبیت خوبی برخوردار هستند. این شلف ها به راحتی نقطه ای را که در آن قرار گرفته اند تبدیل به نقطه کانونی اتاق می کنند و چیدمانی عالی برای خانه تان رقم می زنند.

شلف چوبی زمینی بهترین ابزار برای نظم دهی و سر و سامان دادن به وسایل خانه محسوب می شود. این شلف ها در شکل های گوناگون و برای کاربرد های مختلف طراحی و تولید می شوند. در ادامه به معرفی برخی از انواع کاربرد های این شلف خواهیم پرداخت.

شلف چوبی زمینی مخصوص کتابخانه

کتاب ها از جمله لوازمی هستند که نیاز به نگهداری و مراقبت خاص دارند. شلف چوبی زمینی مخصوص کتاب ها می تواند به عنوان کتابخانه ای زیبا در اتاق به کار برده شود. این شلف نسبت به کتابخانه های موجود در بازار مزیت هایی دارد. شما می توانید بر مبنای نیاز و حجم کتاب هایتان، شلفی را با تعداد طبقات مخصوص سفارش دهید. هم چنین این شلف ها دارای زیبایی طبیعی و ساختاری منحصر به فرد هستند. استفاده از چوب و الوار های طبیعی در این شلف زیبایی و خاص بودن را به اتاق شما اضافه می کند. اگر طرفدار طرح ساده و نوین برای چیدمان هستید شلف کتابخانه گزینه مناسبی برای شماست.   شلف چوبی جدید

 

شلف چوبی زمینی در کنج خانه

گوشه ها و کنج اتاق ها یکی از مهم ترین جاها برای منظم دیده شدن خانه هستند. شلف چوبی زمینی وسیله ای موثر برای نظم دهی و سامان دهی به این قسمت از اتاق ها می باشد. در صورتی که برای یک سری از لوازم و وسایل خود جایی مخصوص نداشته باشید کنج اتاق ها اولین جایی است که با این وسایل پر می شود. بنابراین یکی از نقاطی که قابلیت ایجاد آشفتگی در ظاهر خانه را دارد کنج های اتاق هاست. شما به راحتی می توانید با قرار دادن شلف هایی متناسب با کنج اتاق، نظم بصری خوبی را ایجاد کنید. این شلف ها به صورت طبقاتی منظم در گوشه اتاق می توانند نصب شوند. ویژگی مهم این شلف ها اشغال فضای اتاق به کمترین حالت ممکن است.

شلف چوبی شیک

شلف چوبی

شلف چوبی زمینی در اتاق کودک

شلف چوبی زمینی با تنوعی از طرح ها و شکل های مختلف در اتاق کودک می تواند استفاده شود. اتاق کودک یکی از شلوغ ترین اتاق ها از نظر لوازم و وسایل خرد و ریز محسوب می شود. معمولا کمد ها و ویترین ها پاسخگوی حجم زیاد وسیله های خرد اتاق کودک نیستند. از طرفی در دسترس بودن وسایل و اسباب بازی های کودکان یکی از نکات مهم چیدمان مناسب اتاق کودک است. شلف چوبی زمینی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. نظم دادن به اسباب بازی ها و وسایل کودکان با استفاده از شلف های چوبی زمان کمتری از شما می گیرد.

طبقات شلف چوبی زمینی به راحتی در دسترس کودک بوده و برای اسباب بازی های روزمره محلی مناسب هستند. علاوه بر این می توان برای کنج اتاق نیز شلف مناسب در نظر گرفت. شلف های کنج محلی مناسب برای قرار دادن کتاب های قصه و داستان نیز می توانند باشند. شلف ها به دلیل جایگزینی با کمد های سنگین و ویترین های شیشه ای اضافی، مقرون به صرفه و کاراتر هستند.

شلف چوبی زمینی در آشپزخانه

مهم ترین نقش شلف چوبی زمینی ایجاد نظم بیشتر و استفاده کاربردی تر از فضای خانه است. خانه منظم و سازماندهی شده خانه ای شاد است. اگر فضا و ابزار کافی و مناسب برای نظم دهی به وسایل روزمره خانه وجود نداشته باشد، فضای داخلی خانه به سرعت آشفته و به هم ریخته می شود. استفاده از شلف ها یکی از ابزارهای نظم دهی بوده و خانه ای راحت و جذاب را ایجاد می کند. در این میان آشپزخانه دارای بیشترین وسایلی است که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. به نظر شما بهتر نیست برای این وسایل روزمره جایگاه ویژه و مجزایی را در گوشه ای از آشپزخانه در نظر بگیرید؟

برای استفاده درست و مناسب از شلف چوبی زمینی در آشپزخانه نیاز های خود را به دقت بسنجید. تعداد طبقاتی که نیاز دارید همراه با ارتفاع و پهنای مناسب را در نظر بگیرید. سفارشی سازی یکی از بهترین راه ها برای استفاده بیشتر و بهتر از فضاهای موجود است. تیم ووددی در کنار شماست تا به بهترین نحو چیدمان خانه و اتاق های خود را تکمیل کنید.

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفت =

تماس با وود دی