شلف چوبی دیواری را کجا نصب کنیم؟

شلف چوبی کابیت

شلف چوبی دیوار ی شناخته شده ترین و پرکاربردترین نوع شلف هاست. وجود قفسه ها و طبقات منظم باعث می شود خانه ای کاربردی تر همراه با فضای بیشتر در اختیار داشته باشید. شلف های دیواری علاوه بر نظم دهی به فضای خانه امکانات بیشتری برای خانه شما به ارمغان می آورند. در اینجا بخشی از کاربرد های مهم این شلف را در قسمت های مختلف خانه با هم مرور می کنیم.

 شلف چوبی دیوار ی در هال و پذیرایی

شلف چوبی دیوار ی را در جای جای خانه می توان به کار برد. دیوارهای یک دست و مسطح هال و پذیرایی یکی از بهترین مکان ها برای قرار دادن شلف چوبی است. چیدمان تک تک اتاق ها و فضای خانه از اهمیت زیادی برخوردار است. در عین حال قسمت هایی که در معرض دید بیشتری قرار دارند از نظر چیدمان اهمیت بیشتری پیدا می کنند. در ساختار خانه ها، هال و پذیرایی به ترتیب اولین قسمت های خانه بعد از ورودی محسوب می شوند. این قسمت ها معمولا متراژ بالاتری به خود اختصاص داده و نهایتا فضای خالی دیوارها بیشتر به چشم می آید.

شلف چوبی دیوار ی در هال و پذیرایی برای قرار دادن لوازم تزئینی و دکوری خاص مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این در صورت وجود تلویزیون در این قسمت خانه، می توان از شلف دیواری بالای تلویزیون بهره برد. آینه، گلدان های خاص، قاب عکس، شمع و دکوری های دیگر بر روی این شلف ها قرار می گیرند. همان طور که قبلا اشاره شد شلف ها به راحتی قابلیت تطبیق پذیری با هر نوع چیدمانی را دارند.

شلف چوبی دیوار ی در هال و پذیرایی

شلف چوبی دیوار ی در بالکن

بالکن فضایی بهینه برای استراحت افراد و نیز نگهداری گل و گیاه ایجاد می کند. شلف چوبی دیوار ی از ابزار های مهم برای سر و سامان بخشیدن به گلدان ها و وسایل دیگر می باشد. اگر از بالکن به عنوان فضایی برای نگهداری و رسیدگی به گل و گیاهان استفاده می کنید حتما به طبقاتی برای نظم دهی به گلدان ها احتیاج پیدا خواهید کرد. بالکن ها به دلیل قرار گرفتن در بیرون از فضای داخلی خانه، همواره در معرض دید رهگذران قرار دارند. بنابراین چیدمان بالکن هم از نظر شخصی و هم به دلیل جلوه عمومی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

با نصب شلف چوبی دیوار ی در کنج ها و دیوار خالی بالکن می توان به فضای بیشتری دست پیدا کرد. قرار دادن وسایل و گلدان ها در طبقات روی دیوارها فضای کف را آزاد می کند. بنابراین شما فضای بیشتری برای استراحت و صرف عصرانه در هوای آزاد بالکن خود خواهید داشت.

علاوه بر اینها با ساماندهی بالکن، جلوه بصری و فضای عمومی شهر و محل زندگی زیباتر به نظر می رسد. انجام این کار باعث زیبایی نمای ساختمان و خانه ها می شود. یکی از مهم ترین وظایف شهروندی هر فرد کمک به زیبایی و جذابیت بصری شهر است.

شلف چوبی دیوار ی در بالکن

شلف چوبی دیوار ی در حمام و سرویس بهداشتی

استفاده از شلف چوبی دیوار ی در حمام و سرویس بهداشتی سبکی خاص از سلیقه شما را به نمایش می گذارد. حمام و سرویس بهداشتی همواره دارای وسیله های ثابت و خاصی هستند که نیاز به چینش منظم دارند. در صورتی که در حمام و سرویس فضای کافی دارید، می توانید از شلف ها برای نظم دهی استفاده کنید. برای نگهداری صابون های معطر و تزئینی، خوشبو کننده ها و سایر لوازم بهداشتی می توان از شلف ها در سرویس بهداشتی بهره برد.

شلف چوبی دیوار ی در قسمت رختکن حمام و جایی که تهویه مناسب داشته باشد بسیار کاربردی و زیباست. از این شلف ها برای قرار دادن حوله های اضافه، انواع شامپو و شوینده های بدن می توان استفاده کرد. البته در مورد استفاده از شلف ها در این فضا باید نکات بسیاری را رعایت کرد. وجود شرایط لازم و فضای کافی به طول عمر و ماندگاری این شلف ها در این فضا کمک بسیاری می کند.

شلف چوبی دیوار ی در حمام و سرویس بهداشتی

 

شلف چوبی دیوار ی در اتاق خواب

اتاق خواب نیز مانند سایر قسمت های خانه مثل هال و پذیرایی دارای دیوارهای خالی و یک دست می باشد. شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود هر نوع شلفی را برای کاربرد های مختلف به کار بگیرید. شلف ها در اتاق خواب برای چیدن قاب عکس، برخی از کتاب ها، لوازم شخصی و غیره کاربرد دارند. چوب طبیعی موجود در این شلف ها حس گرمای خاصی را به فضای اتاق خواب می دهد.

استفاده از شلف چوبی دیوار ی تماما به سلیقه افراد بستگی دارد. هر کسی می تواند برای نیاز خاص خود آنها را روی قسمت های مختلف دیوار نصب کند.

شلف چوبی دیوار ی در اتاق خواب

کلام آخر

مجموعه ووددی علاوه بر طراحی انواع شلف چوبی دیوار ی، آمادگی اجرا و تولید طرح های سفارشی را نیز دارد. انواع شلف ها با چوب طبیعی و ابعاد و اندازه های سفارشی را با خیال راحت به تیم ووددی بسپارید.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

4 مزیت مهم برای شلف تلویزیون

تاریخچه شلف چوبی

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی