هفت ویژگی میز غذاخوری جدید

میز ناهارخوری ارزان قیمت

1-خلاقیت در تولید میز غذاخوری جدید

دنیای امروز، دنیای رقابت ها شناخته شده، این رقابت ها در جای جای دنیا در تولید محصولات بیش از هر رقابت دیگری به چشم می آیند.  و محصولات مصرفی از جمله لوازم و محصولات منزل و چیدمان از این قاعده مستثنی نیستند. تولید محصولات و مصنوعات چوبی و فلزی برای استفاده در منازل و محیط های کاری بیش از هر زمان دیگری شدت گرفته و کارخانه ها یکی پس از دیگری در پی ارائه طرح های نوین و خلاقانه هستند. میز غذاخوری جدید یکی از محصولاتی است که با الهام از طبیعت و استفاده از چوب طبیعی سعی دارد جلوه جدید و خلاقی را از چیدمان به نمایش بگذارد. در ادامه به سایر ویژگی های میز غذاخوری جدید می پردازیم.

میز ناهارخوری ارزان قیمت

2-میزغذاخوری جدید منحصر به فرد است

چوب ها در طبیعت اشکال مختلفی دارند . و همان طور که در کتاب ها و مطالعات علمی آورده شده هر کدام از درخت ها با توجه به عمر و سرگذشت خود دارای لایه ها و خطوط منحصر به فرد و خاصی هستند.  از آنجا که در تولید میز غذاخوری جدید از الوار های طبیعی چوب استفاده می شود در نتیجه این زیبایی و منحصر به فرد بودن در ظاهر این محصول به روشنی قابل مشاهده است.

در سال های اخیر و با صنعتی و مدرن شدن زندگی، افراد استقبال زیادی نسبت به استفاده از مواد اولیه طبیعی مانند چوب در چیدمان منازل و محیط اطراف خود پیدا کرده اند.

میز ناهار خوری در پاسخ به این نیاز بشر محصولی مناسب، کاربردی و زیبا به نظر می رسد . که علاوه بر کاربرد روزمره به عنوان میز پذیرایی و غذاخوری، می تواند نمادی از خلاقیت و استفاده درست از طبیعت  باشد.

هیچ دو میز غذاخوری جدید تولید شده توسط مجموعه وود دی از نظر ظاهری کاملا شبیه هم نیستند .  پس هر یک از شما میز منحصر به فرد خود را خواهید داشت.

3-آیا میزغذاخوری جدید دوست دار محیط زیست است

اولین مورد برای پاسخ دادن به این پرسش این است که درختان زنده برای ساخت میز غذاخوری جدید قطع نمی شوند ،در واقع این الوارها و چوب ها به صورت طبیعی و با گذشت زمان در طبیعت موجود می شوند؛ به عبارت دیگر برای تولید محصولات چوبی در وود دی از دورریز درختان و برش های درختان مرده و خشک طبق اصول و استاندارد های عمومی استفاده می شود.  و هیچ درخت زنده ای برای تولید محصولات چوبی در این مجموعه قطع نمی شود.

مورد دیگری که ثابت می کند تولید میز غذاخوری جدید آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند این است که این محصول و محصولات مشابه چوبی، در حجم انبوه تولید نمی شوند و کاملا بر مبنای سفارش مشتری و به تعداد محدود تولید می شوند، از این رو با سفارش این میز، شما سبکی جدید و خلاقانه از پذیرایی را به نمایش می گذارید.

 

 

4-استحکام و کارایی میزغذاخوری جدید

برای تهیه میز غذاخوری جدید از چوب هایی استفاده می شود . که در بررسی ها و آزمایش های انجام شده دارای درجه عالی بوده و از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار هستند.

چوب مورد استفاده در میز غذاخوری جدید می تواند انواع مختلفی از چوب ها باشد.  که هر کدام تفاوت هایی را در استحکام، ماندگاری و نیز زیبایی دارند. اما نقطه اشتراک این چوب ها این است که با توجه به مورد کاربری، دارای جنس محکم و پایداری هستند.  می توانند در دراز مدت به صورت مطلوب و بهینه مورد استفاده قرار بگیرند.

5-زیبایی طبیعی در میزغذاخوری جدید

طبیعت به خودی خود زیباست و این زیبایی در جزئیات آن نیز مشهود است. میز غذاخوری جدید با الوارهای چوب طبیعی ذره ای از زیبایی طبیعت را در منزل و محیط کار شما به نمایش می گذارد. شما با استفاده روزمره از میز غذاخوری جدید برای افراد خانواده و نیز میهمانان خود، پذیرایی همراه با طراوت و تازگی را به ارمغان می آورید.

همان طور که پیش تر گفته شد الوارهای درختان دارای خطوط منحصر به فرد و خاصی هستند . و هیچ دو تکه چوب در طبیعت کاملا شبیه هم نیستند . این ویژگی علاوه بر ایجاد انحصار در ظاهر میز غذاخوری جدید، به صورت طبیعی به چیدمان منزل و محیط کار زیبایی می بخشد.

میز ناهارخوری گرد

6-جذابیت میزغذاخوری جدید

جذابیت میز غذاخوری جدید به طور مستقیم به جذابیت و زیبایی طبیعی مواد اولیه یعنی چوب استفاده شده در آن بر می گردد.

ترکیب چوب طبیعی برای تهیه این محصول و قابلیت ست کردن و هماهنگی این میز با انواع مدل ها و سبک های صندلی، می تواند زیبایی خاصی را به منزل شما ببخشد.

انتخاب این محصول ظرافت خاصی را به منزل و آشپزخانه می دهد. و تلفیقی از سبک قدیمی و جدید را به نمایش می گذارد.  چرا که در زمان های دور استفاده از چوب طبیعی در تهیه مبلمان و میزها مرسوم تر بود .  و  بنابراین میز غذاخوری جدید شکوه خاصی از قدمت را نیز همراه با خود دارد.

7-تناسب میزغذاخوری جدید با فضای خانه

میز غذاخوری جدید یک محصول کاملا سفارشی است . پس با خیال راحت می توانید با توجه به اندازه و ابعاد هر بخشی از منزل یا محیط کار اقدام به سفارش کرده . اندازه متناسب برای میز خود را در نظر بگیرید  . و نگران عدم تناسب محصول با فضای مورد نظرتان نباشید. مجموعه وود دی با مواد اولیه مرغوب و تیم متخصص و پشتیبانی حرفه ای، آمادگی پذیرش و اجرای سفارش های مربوط به این محصول جذاب را دارد.

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

 

20 دیدگاه برای “هفت ویژگی میز غذاخوری جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی