اهمیت استفاده ازمیز ناهار خوری تمام چوب در چیدمان خانه

میز ناهارخوری ارزان قیمت

امروزه بسیاری از مردم جهان به دنبال محصولاتی هستند که بیشترین مواد طبیعی را در خود داشته باشند.  تا بتوانند هم جلوه ای از طبیعت را در محیط زندگی خود حس کنند . هم سبک و سلیقه خود را به صورت منحصر به فردی در چیدمان منزل نشان دهند.

در حال حاضر افراد بیشتری به استفاده از وسایل چوبی با  مواد اولیه طبیعی و کیفیت خوب گرایش پیدا کرده اند چون هم شیک و پایدار به نظر می رسند . هم در طولانی مدت هم چنان زیبایی و کیفیت خود را حفظ می کنند. میز ناهار خوری تمام چوب نیز از جمله این وسایل است.

اهمیت استفاده از چوب در چیدمان خانه

همزمان با گسترش صنایع گوناگون و مدرن شدن زندگی در ابعاد مختلف، ایده ی استفاده از چوب های طبیعی در تولید مبلمان و میزها و سایر وسایل خانه مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

الوار های چوبی به جهت اینکه از دل طبیعت خارج شده اند. علاوه بر اینکه  ظاهر منحصر به فرد و جذابی دارند. بر منابع طبیعی زمین تاثیری ندارند و استفاده از آن ها آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

میز ناهار خوری تمام چوب وود دی با همان قطعات چوب و الوارهایی تهیه می شوند که تاریخچه ای عظیم و طولانی را در لایه ها و خطوط خود دارند . پس از برش و ساخت، به خانه ی شما جان تازه ای می بخشند.

 

 

میز ناهارخوری ارزان قیمت

میز ناهارخوری تمام چوب طبیعی و فلز

  میز منحصر به فرد خود را داشته باشید

امروزه رشد جمعیت و صنعتی شدن شهرها و زندگی های شهری باعث شده اند ،که تولید انبوه در بسیاری از محصولات وجود داشته باشد تا بتواند پاسخ گوی نیاز جمعیت باشد.

تولید انبوه در صنعت مبلمان و میزها هم به وفور دیده می شود. میزهایی با برش های یکسان و صندلی هایی که ممکن است نمونه های مشابه و یکسان آن را در منازل مختلف دیده باشید. بنابراین افرادی که به دنبال محصولات تمام چوب هستند به یکی از خواسته های خود یعنی خاص و منحصر به فرد بودن پاسخ می دهند.

چوب ها و الوار های چوبی به خودی خود دارای ویژگی های خاصی هستند . هر کدام با تفاوت هایی در خط و خطوط و شکاف ها دیده می شوند. بنابراین هیچ دو محصول تولید شده با چوب نمی تواند شکل کاملا یکسانی داشته باشد. از طرف دیگر این محصولات دست ساز بوده و تولید انبوه ندارند . شما می توانید با سفارش میز ناهار خوری تمام چوب یک میز مخصوص منزل خودتان داشته باشید.

اهمیت و جایگاه میز ناهارخوری در خانه

میز ناهار خوری تمام چوب یکی از اجزائی است که در مرکز توجه قرار دارد. شما می توانید میز نهارخوری را در آشپزخانه یا در اتاق نهار خوری و پذیرایی قرار دهید که در هر دو صورت یکی از مهم ترین وسایل خانه محسوب می شود .  به جهت قرار گرفتن در وسط آشپزخانه یا اتاق بیش از هر وسیله دیگری جلب توجه می کند بنابراین باید در انتخاب آن دقت کافی به عمل آورید.

 

میز ناهارخوری گرد

میز ناهارخوری

انواع چوب ها و تاثیر آن ها بر محصول نهایی

برای ساخت میز ناهار خوری تمام چوب می توان از مواد اولیه و گزینه های مختلفی از انواع چوب استفاده کرد . که هر کدام با توجه به چوب مورد استفاده می تواند تفاوت هایی را در قیمت و ظاهر محصول نهایی ایجاد کند.

انتخاب چوب با توجه به عوامل مختلف می تواند صورت بگیرد. میزان بودجه در نظر گرفته شده، استحکام و ماندگاری، زیبایی ظاهری و بسیاری از عوامل مختلف دیگر می تواند انتخاب خاصی را برای هر یک از شما ایجاد کند.

باید در نظر داشته باشید که به طور کلی انواع چوب ها پس از برداشت مورد بازرسی قرار گرفته و طی مراحل تخصصی، درجه بندی و مرتب می شوند. در این میان چوب های مورد استفاده درمیز ناهار خوری تمام چوب و صندلی ها با توجه به کاربردی بودن و استفاده ی روزمره از آنها، معمولا از بهترین نوع چوب ها انتخاب می شوند.

چوب هایی که برای ساخت میز نهارخوری و صندلی استفاده می شوند در سطح عالی درجه بندی قرار دارند. تا بتوانند علاوه بر زیبایی ظاهری، استحکام و دوام این محصولات را نیز تضمین کنند.

شما می توانید با توجه به معیارهای خود در راستای رنگ، هزینه و نیز شکل ظاهری میز خود، با خیال راحت هر یک از چوب های مد نظر خود را انتخاب کنید.

میزهای نهارخوری می توانند از چوب های متفاوتی مانند گردو، کاج، راش، افرا و … ساخته شوند. که هر کدام با توجه به استقامت و جذابیت دارای قیمت های متفاوتی هستند.

 

 

چگونه میز نهارخوری سفارش دهیم

همان طور که می دانید سفارشی سازی به معنای خاص و تک بودن است.  شما می توانید به طور کلی مشخصات و موارد خاصی را برای ساخت میز ناهار خوری تمام چوب خود در نظر داشته باشید. اما اگر طرح خاصی را در نظر ندارید و یا اطلاعاتی در این مورد ندارید نگران نباشید.

مجموعه وود دی علاوه بر در نظر گرفتن شرایط و مشخصات مد نظر شما می تواند با ارائه نظرات کارشناسی و حرفه ای، شما را در مراحل انتخاب و سفارش پشتیبانی کرده . با ارائه طرح های مختلف، انتخاب را برای شما آسان و در نهایت به طرح دلخواهتان برساند.

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

20 دیدگاه برای “اهمیت استفاده ازمیز ناهار خوری تمام چوب در چیدمان خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی