با خرید رگال لباس دیواری حداکثر استفاده را از فضای اتاق خود ببرید

رگال لباس دیواری

آیا تا کنون پیش آمده که وارد اتاق شوید و انبوهی از لباس های خود را بی نظم و پراکنده روی زمین، تخت، میز و صندلی پیدا کنید؟ امروزه تنوع وسایل کاربردی ارائه شده در این زمینه معضل نظم دادن به لباس ها را برطرف ساخته است. رخت آویز سریع ترین و ساده ترین راه برای آویزان کردن لباس ها بدون چروک می باشد. اگرچه جهت استفاده از این وسیله به فضایی مانند کمد لباس نیاز دارید. اما نگران نباشید، شما لزوما مجبور نیستید لباس های خود را در کمد نگه دارید. رگال لباس دیواری بهترین جایگزین برای کمد محسوب شده و برای اتاق های بدون کمد انتخاب مناسبی است.

 

رگال لباس دیواری

خرید رگال لباس

با انتخاب رگال دیواری از مزایای زیر بهره مند شوید

رگال لباس برای آویزان کردن لباس هایی که دوباره قصد دارید بپوشید، ایده آل به نظر می رسد. این ابزار هم در منزل و هم برای فروشگاه ها کاربردی می باشد. لباس ها در رگال به راحتی کنار هم قرار می گیرند و جابجا می شوند. حتی در کوچک ترین فضا می توان آن را نصب کرد. همچنین امکان نصب انواع قفسه و پایه در کنار رگال لباس وجود دارد. مزایای اساسی رگال لباس دیواری عبارتند از:

  •   بهینه سازی فضا

از جمله بزرگترین فواید این محصولات، استفاده بهینه از فضا می باشد. به ویژه آنکه برای رفت و آمد و کار کردن کنار رگال دیواری خود نگرانی ندارید، چراکه از زمین فاصله دارد. این امر به خصوص برای کسانی که با محدودیت فضا مواجه هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از رگال دیواری این امکان را به ارمغان می آورد که لباس ها را بر روی دیوار ذخیره کرده و روی زمین نیز فضایی برای قرار دادن قفسه و سایر تجهیزات خود داشته باشید.

  •  نصب انعطاف پذیر

ساختار منعطف، نصب آسان و تنوع مدل های رگال لباس دیواری امکان نصب در هر مکانی را فراهم می کند. آنها را می توان به روش های مختلفی طراحی کرد. همچنین با توجه به تعداد لباس ها و نیز فضای دیوار، در هر ابعادی قابل سفارشی سازی هستند. بعلاوه در صورتی که موانعی بر روی زمین وجود داشته باشد، با رگال دیواری می توان بهترین استفاده را از فضا برد. این مسئله به ویژه در فروشگاه ها حائز اهمیت است. بنابراین اگر فضای کمی را در خانه یا فروشگاه خود در اختیار دارید، استفاده از رگال دیواری را به شما توصیه می کنیم.

 

رگال لباس دیواری

قیمت انواع رگال دیواری لباس

 

چرا باید از رگال لباس دیواری در فروشگاه خود استفاده کنیم؟

  •  سازماندهی موثر لباس ها

یک فروشگاه سازمان یافته و مرتب، مردم را ترغیب می کند که وارد شوند. زمانی که مردم از کنار فروشگاه شما عبور می کنند، اولین نکته ای که به چشم آنها می آید، چیدمان است. تنها چند ثانیه زمان می برد تا خریدار متوجه آشفتگی یا تمیزی فروشگاه شده و تصمیم بگیرد وارد آن شود. به همین سبب بسیار مهم است که فضا را به خوبی سازماندهی نمایید. بدین منظور قفسه های دیواری بهترین گزینه هستند. آنها فضای کف فروشگاه را آزاد کرده و مرتب تر به نظر می رسند. از رگال لباس دیواری نه تنها برای نمایش کالاهای خاص بلکه برای نظم دهی به رنگ ها و سایزهای مختلف نیز می توانید استفاده کنید. رگال های دیواری انواع مختلفی دارند. رگال رو به بیرون برای نمایش کالاهای ویژه انتخاب مناسبی است. چنین سازماندهی، انواع لباس با سبک مختلف را مرتب نگه داشته و گشت و گذار در فروشگاه را تسهیل می کند.

 

 

رگال دیواری مغازه

  •   چیدمان فروشگاهی چشمگیر

نکته مهم بعدی برای خریداران، چیدمان فروشگاه می باشد. مردم در هنگام ورود با سوالاتی نظیر «اشیا کجا قرار دارند؟»، «چگونه به جایی که می خواهم برسم؟» و «چگونه در فروشگاه حرکت کنم؟» مواجه هستند. رگال لباس دیواری شما را در ارائه یک چیدمان قوی یاری می کند. یک چیدمان خوب و هوشمندانه مشتریان را راهنمایی کرده و آنها را برای ادامه خرید ترغیب می نماید. شما باید چیدمان خود را طوری طراحی کنید، که خریداران را به سوی مسیرهای مورد نظرشان، هدایت کند. در توسعه فضای فروشگاه، خود را جای خریدار بگذارید و سعی کنید انتظارات مشتری را بشناسید. با استفاده از ترکیب مناسب قفسه ها، رگال ها و وسایل می توانید طرح بندی مسیرهای عبور را بهبود دهید. بدین ترتیب قادر هستید، حرکت خریدار را کنترل کرده و بخش های مدنظر خود را برجسته سازید. با رگال لباس دیواری می توانید مسیرهای وسیع و بدون مانع را فراهم آورید.

 

رگال لباس دیواری

 

فروش رگال دیواری لباس

 

  • جلب نظر خریداران بیشتر

با رعایت تمام موارد مذکور خریداران بسیاری به سمت شما روانه می شوند. چیدمان و نظم فروشگاه درست همانند یک ویترین جذاب، افراد را به ورود تشویق می نماید. زمانی که قفسه ها به درستی قرار گیرند، نمایی چشمنواز ایجاد می گردد. رگال های دیواری در این زمینه کارآمد بوده و با قرارگیری در ارتفاع بالاتر بهتر به چشم می آیند.

 

 

محصولات مرتبط:

 

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

 

22 دیدگاه برای “با خرید رگال لباس دیواری حداکثر استفاده را از فضای اتاق خود ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی