میز ناهارخوری گرد برای چه فضایی مناسب است؟ مزایا و نکات مهم

میز ناهارخوری گرد

آیا در پی خرید میز ناهارخوری هستید اما نمی دانید میز ناهارخوری گرد برای شما مناسب است یا نه؟ این مطلب دقیقا برای شما است. میز ناهارخوری گرد برای چه فضاهایی مناسب است؟ چه افرادی نباید میز گرد خریداری کنند؟ مزیت های میز غذاخوری گرد چیست؟ حتما قبل از تصمیم گیری، نگاهی به این مطلب بیندازید.

 

مزیت های بسیار جالب میز ناهار خوری گرد

  1. دسترسی آسان

حتما شما هم این تجربه را داشته اید که سر میز غذا، دائم ظرف های غذا باید دست به دست شوند تا به دست افرادی که دور تر نشسته اند برند. اما استفاده از میز ناهارخوری گرد این مشکل را حل می کند. یکی از معایب میز های ناهار خوری مستطیلی، این است که فاصله ی افراد تا مرکز میز با یکدیگر متفاوت است. بنابراین برخی از افرادی که دور میز می نشینند، نمی توانند به راحتی به همه غذاهای روی میز دسترسی داشته باشند. اما هنگام استفاده از میز های گرد، دیگر با این مشکل روبرو نخواهید بود.

میز ناهارخوری گرد

مزیت های میز گرد

 

  1. ایجاد حس صمیمیت

طراحی میز ناهارخوری گرد به این صورت است که افراد را در یک دایره دور هم جمع می کند. این حالت از دور هم نشستن باعث به وجود آمدن حس صمیمیت و نزدیکی بیشتری برای شما، خانواده و مهمانان تان می شود.

 

  1. فضای بهتر و راحت

میز های غذا خوری گرد گوشه ندارند. بنابراین راه رفتن دور میز برای رسیدن به صندلی، و همینطور بلند شدن و نشستن روی صندلی ها راحت تر خواهد بود. بسیاری اوقات افراد میز های غذا خوری مستطیلی را برای فضاهای مستطیل شکل استفاده می کنند، اما نهایتا متوجه می شوند که فضای کافی برای راه رفتن دور میز وجود ندارد. اما میز ناهارخوری گرد فضای بیشتری در اختیار شما می گذارد و این مشکل را به خوبی حل می کند.

میز ناهارخوری گرد

میز ناهار خوری گرد بخرم یا نه؟

 

  1. بهترین انتخاب برای مکالمه و صحبت

وقتی از میز های ناهارخوری گرد استفاده می کنید، دیگر هیچکس در بالای میز ننشسته است. با استفاده از این میز ها، تمام افراد دور هم و رو به مرکز میز می نشینند. به همین خاطر، مکالمات و صحبت هایی که سر میز غذا دارید بسیار بهتر و دلچسب تر خواهد بود. هنگام استفاده از میز های غذا خوری مستطیلی، گاهی مکالمات حالت دو به دو می گیرند. چرا که برخی افراد نسبت به یکدیگر فاصله زیادی دارند. اگر مایل هستید بر سر میز غذا با دوستان و مهمانان تان گپ و گفتگو داشته باشید، میز ناهارخوری گرد بهترین انتخاب برای شما است.

  1. امن ترین انتخاب برای خانه هایی که کودک یا سالمند دارد

اگر فرزند یا نوه خردسال دارید، حتما شما هم دائم نگران هستید که سر آن ها با گوشه های تیز وسایل خانه برخورد کند. اما میز غذا خوری گرد هیچ گوشه تیزی ندارد. بنابراین امن ترین انتخاب برای شما خواهد بود. البته این موضوع مختص کودکان نیست. اگر افراد سالمند با شما زندگی می کنند نیز بهتر است مراقب این موضوع باشید.

میز ناهارخوری گرد

خرید میز ناهار خوری گرد

میز ناهار خوری گرد برای چه فضاهایی مناسب است؟

  1. فضاهای کوچک یا مربع شکل

اگر فضای مورد نظر شما کوچک است، یا شکل مربعی دارد، میز ناهارخوری گرد انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

  1. دورهمی های کوچک

میز های غذاخوری گرد بهترین انتخاب برای دورهمی های کوچک هستند. چرا که با استفاده از این میز ها، همه می توانند صورت یکدیگر را ببینند و ارتباط نزدیکتری با یکدیگر برقرار کنند.

 میز ناهار خوری گرد برای چه فضاهایی مناسب نیست؟

  • دورهمی های بسیار بزرگ

این میز ها برای دورهمی های بزرگ مناسب نیستند. زیرا اکثر خانه ها جای کافی برای یک میز نهارخوری گرد بسیار بزرگ را ندارند. به علاوه، اگر میز نهارخوری گرد شما بسیار بزرگ باشد، افرادی که دور آن نشسته اند از یکدیگر بسیار دور به نظر خواهند رسید.

اگر مایل هستید میز ناهارخوری گرد انتخاب کنید، اما ممکن است گاهی نیز مهمانان زیادی داشته باشید، می توانید یک میز غذا خوری گرد باز شو انتخاب کنید. به این صورت، در اکثر اوقات که دورهمی های کوچک دارید می توانید از میز گرد به شکل معمولی استفاده کنید. اما اگر گاهی هم میزبان دورهمی های بزرگ بودید، میز را باز می کنید و از آن به شکل بزرگتر استفاده می کنید.

میز ناهارخوری گرد

بهترین میز ناهار خوری گرد

نتیجه گیری

اگر اغلب اوقات میزبان دورهمی های کوچک هستید، و یا اگر فرزند خردسال دارید یا افراد سالمند با شما زندگی می کنند، میز ناهارخوری گرد بهترین انتخاب برای شما است. اگر فضای ناهارخوری شما کوچک است، و یا اگر مایل هستید فضایی صمیمی هنگام صرف غذا ایجاد کنید نیز به سراغ این نوع میز ها بروید. در عین حال، اگر دورهمی های بزرگی در خانه تان برگزار می شود، میز گرد بهترین انتخاب برای شما نخواهد بود. اما در قسمت پایانی این مطلب، پیشنهادی بسیار عالی و جذاب برای عزیزانی که علاقه مند به میز ناهارخوری گرد هستند اما مهمانان زیادی دارند نیز ذکر کرده ایم. حتما بخوانید.

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

18 دیدگاه برای “میز ناهارخوری گرد برای چه فضایی مناسب است؟ مزایا و نکات مهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی