آشنایی با انواع رگال لباس چوبی

انواع رگال لباس چوبی

برای بسیاری از افراد، ذخیره سازی لباس، یک دغدغه همیشگی است. چه ورودی شما انبوهی از کت بوده یا کمدتان مملو از لباس‌های خارج از فصل باشد.  همیشه می‌توانید با استفاده از انواع رگال لباس چوبی، از فضای ذخیره ‌سازی بیشتری برای لباس ‌های خود استفاده کنید. می توانید از فضای خالی کف اتاق خواب خود، جهت یک قفسه ایستاده بهره ببرید.

خواه فضای کمد شما روباز یا دارای یک طراحی خاص باشد، یک رگال لباس می تواند راهی عالی برای مرتب نگه داشتن کل کمد لباس شما خواهد بود. یک قفسه لباس شیک می‌تواند فضای ذخیره ‌سازی اضافی را به اتاق کودک یا اتاق خواب شما اضافه کند، یک منطقه شیک در ورودی ایجاد کرده و به فضای داخلی شما، ظاهری زیبا و منظم نیز بیافزاید.

انواع رگال لباس چوبی

زیبایی در رگال چوبی لباس

طراحی رگال چوبی

برای یک قفسه لباس که دارای زیبایی شناسی یک قطعه دکوری است، طراحی انواع رگال لباس چوبی را بررسی کنید. برخی از این قفسه ها، با طراحی طبیعی و مینیمالیستی ساخته شده از چوب هایی همچون بامبو ساخته شده اند.  که به عنوان یک قفسه لباس ورودی، رگال لباس اتاق خواب، یا یک نمایشگر تزئینی برای گیاهان، کتاب ها و غیره جذاب به نظر می رسند.

گزینه های مختلف چیدمان لباس با قیمت مناسب و به صورت دو سری، به طرز شگفت انگیزی زیبا و مستحکم است. ضمن آنکه به گونه طراحی شده اند که مونتاژ آنها برای هر فردی، نسبتاً ساده است. این نوع از انواع رگال لباس چوبی، در هر یک از معیارهای در نظر گرفته شده، عملکرد خوبی داشته و برای انواع سلایق و نیازها به خوبی پاسخگوست.

قابل ذکر است که این مدل، فاقد چرخ هایی است که همانند سایر مدل های دیگر، آن را برای جابجایی در یک اتاق، به گزینه ای عالی تبدیل می کند. با این حال، همه نیازی به متحرک بودن قفسه لباس خود ندارند . در واقع، بلند کردن و حرکت دادن رگال لباس در اطراف خانه، چندان دست و پا گیر نیست.

در حالی که پانل زیبایی شناسی انواع رگال لباس چوبی، از ساختار قفسه باریک تهیه شده است.  فضای آویزان محدودی دارد که می تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب یا اتاق کودک باشد. به طور کلی، کیفیت و طراحی متفکرانه در این قفسه های لباس، توانسته است آن ها را به بخشی جدایی ناپذیر از لوازم خانه یا فروشگاه تبدیل نماید.

رگال لباس برای مغازه

دوام مناسب در رگال لباس چوبی

ساختار رگال لباس چوبی

به طور کلی، یک رگال لباس، حدود 180 تا 160 سانتی متر، بالاتر از کف قرار دارد. با این حال، این اعداد، قطعی نیستند. شما می توانید طرح ها و تغییراتی را ایجاد کنید که برای شما مفید باشد.  یک فرد کوتاه قدتر ممکن است قفسه های پایین تر را ترجیح دهد، در حالی که یک زن قد بلند می تواند برای لباس های بلندتر، به یک رگال بلندتر نیاز داشته باشد.

ویژگی ‌های فضای اتاق، می تواند در انتخاب انواع رگال لباس چوبی، موثر باشند. هنگام برنامه ریزی طراحی رگال لباس خود، با اندازه گیری های استاندارد شروع کنید و آنها را در صورت لزوم تنظیم نمایید تا قفسه لباس برای شما به خوبی کار کند.

ارتفاع رگال

در حالت ایده ‌آل، رگال های لباس، به اندازه‌ ای بلند است که حتی بلندترین لباس ها به سادگی و بدون تماس با زمین، روی آن ها آویز شوند. این ارتفاع در انواع رگال لباس چوبی می تواند در مارک های مختلف متفاوت بوده و یا کاملا سفارشی تولید شود. این در حالی است که باید بتوان به سادگی لباس ها را در آن قرار داده و یا برداشت.

به طور معمول، در فاصله ای کمتر تا زمین، فضایی برای قرار دادن کفش یا برخی از لباس ها ایجاد می شود که می تواند به صورت یک یا دو طبقه منظور شود. در برخی از انواع رگال لباس چوبی، یک قفسه عمودی در آن منظور می شود که می تواند در قراردادن لباس هایی خاص و کفش های بلند و چکمه مفید باشد.

اندازه های مختلف در تولید رگال

عمق قفسه

عمق قفسه بسته به آنچه که قصد دارید ذخیره کنید، متفاوت است. قفسه ها زمانی بهترین عملکرد را دارند که عمق آنها بین 25 تا 35 سانتی متر باشد. ژاکت ها، حوله ها و ملحفه ها به قفسه های پهن تری نیاز دارند، در حالی که تی شرت ها فقط به 25 سانتی متر نیاز دارند.

ارتفاع رگال های کوتاه فروشگاهی

ارتفاع استاندارد برای انواع رگال لباس چوبی فروشگاهی، به طور معمول حدود 150 سانتی متر است. ارتفاعی که فضای آویزان زیادی را برای لباس های تا کف زمین ایجاد می کند. هنگام نصب میله های دوبل، میله بالایی را 180 سانتی متر از زمین و میله پایینی را 100 سانتی متر از زمین منظور می کنند.

بین دو میله، لازم است که به میزان مناسبی، فاصله در نظر گرفته شود. این سیستم‌ها معمولاً برای دامن‌ها، بلوزها، پیراهن‌ها یا شلوارهایی که روی رخت آویز تا شده‌اند، بهترین عملکرد را دارند. اگر می خواهید قفسه ها را بالای یک میله با ارتفاع متوسط ​​آویزان کنید، میله را حداقل 140 سانتی متر بالاتر از کف قرار دهید. عمق انواع رگال لباس چوبی نیز مهم است. لباس های آویزان، به عمق حداقل 50 سانتی متر نیاز دارند، بنابراین مطمئن شوید که قفسه لباس، حداقل 50 سانتی متر از نزدیک ترین دیوار فاصله داشته باشد.

جالباسی چوبی

خرید بهترین رگال لباس چوبی

ظرفیت رگال لباس

اگرچه ممکن است تعداد لباس ‌های شما کمتر یا بیشتر شود، اما قاعده کلی این است که برای هر فردی که از قفسه استفاده می‌کند، فضای مناسب را فراهم کنید. در نظر گرفتن فضای میله ای در حدود یک تا یک و نیم سانتی متر برای هر لباس، فضای کافی را برای دستیابی به پوشاک فراهم می کند و از له شدن و چروک شدن لباس ها جلوگیری می نماید.

عرض انواع رگال لباس چوبی، تنها عاملی نیست که باید در نظر بگیرید. شما لازم است به وزن لباس های خود نیز توجه داشته باشید. یک قفسه لباس، بسته به شکل آن و اینکه از چه چیزی ساخته شده است، می تواند مقدار خاصی وزن را نگه دارد. ممکن است برخی از انواع رگال چوبی، تحمل وزن لباس های بسیار سنگین را نداشته باشند. این نکته را هنگام خرید انواع رگال لباس چوبی در نظر داشته باشید.

 

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

19 دیدگاه برای “آشنایی با انواع رگال لباس چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی