آیا می دانید رگال لباس برای مغازه و کسب و کار شما تا چه حد می تواند سودآور باشد؟

رگال لباس برای مغازه

همواره موفق ترین فروشنده ها آن هایی هستند که قادرند محصولات خود را به درستی در معرض نمایش قرار دهند. بر همین اساس فروشنده های لباس تمام تلاش خود را به خرج می دهند تا چیدمان اقلام فروشگاه خود را به گونه ای مشتری پسند انجام دهند؛ آن ها می دانند که اگر لباس ها از دید مشتری جذاب به نظر نرسند، نمی توان امید چندانی نسبت به فروش آن ها داشت. در همین راستا، رگال لباس برای مغازه پوشاک نقش اساسی ایفا می کند. به کمک آن ها می توان در بهبود وضعیت ظاهری فروشگاه لباس و در نهایت سود فروش یک تحول اساسی ایجاد کرد.

رگال لباس برای مغازه

طرح مدرن رگال لباس برای مغازه

انواع مختلفی از قفسه های لباس برای فروشگاه ها وجود دارد اما بدون تردید رگال لباس برای مغازه پوشاک یکی از کارآمد ترین ابزارهاست، زیرا شما را قادر می سازد تا به کمک آن ها حجم انبوهی از لباس ها را بدون اشغال فضای زیاد به نمایش بگذارید. قطعاً برای شما مهم است که طراحی داخلی فروشگاه خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که حداکثر جذابیت بصری و کارایی لازم را داشته باشد. علاوه بر آن بتواند حس خوب و هویت برند شما را احیا کند. این راهنمای مختصر به شما کمک می کند تا همه اطلاعات لازم را درمورد رگال لباس برای مغازه پوشاک کسب کنید . با استفاده مفید از آن ها شرایط کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

رگال لباس برای مغازه

جذابیت بصری رگال لباس

رگال لباس برای مغازه پوشاک چه تفاوتی با قفسه های عادی دارد؟

نوع کاربری

بزرگترین تفاوت قفسه های لباس و رگال ها در هدف از کاربری آن ها است. لباس ها را عموماً به صورت تا شده و یا داخل بسته بندی درون قفسه قرار می دهند.  بنابراین از قفسه ها عمدتاً به منظور ذخیره و نگهداری لباس ها استفاده می شود؛ در حالی که هدف استفاده از رگال لباس برای مغازه پوشاک در درجه نخست عرضه و نمایش ویژگی های آن است.

انعطاف پذیری در استفاده

این رگال ها تنوع ساختاری بسیار متنوع تری نسبت به قفسه ها دارن.  آن ها اغلب قابل تنظیم و جا به جایی هستند و می توان آن ها را متناسب با دکور فروشگاه در اندازه ها، شکل ها و سبک های مختلف تهیه و مورد استفاده قرار داد. با توجه به این که لباس ها روی رگال آویزان می شوند، برخی از انواع رگال لباس برای مغازه ها دارای بازو هایی هستند که در مواقع نیاز با باز کردن آن ها می توان لباس های بیشتری را روی آن قرار داد.

رگال لباس برای مغازه

انعطاف پذیری در استفاده از رگال لباس

تنوع نامحدود

با توجه به رواج یافتن دکوراسیون مینیمالیستی، رگال های چوبی طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. برخی از نمونه های آن ها را نیز می توان به صورت ترکیبی با فلز و یا حتی پایه های پلاستیکی و چرخ های متحرک مشاهده نمود. نکته مثبت رگال های چوبی این است که برخلاف قفسه ها تنوع نامحدودی دارند. بنابراین می توانید با انتخاب رگال چوبی مناسب یک دکوراسیون کاملاً یونیک ایجاد کنید.

رگال لباس برای مغازه

تنوع مدل در رگال لباس

کاربری چندمنظوره

رگال لباس برای مغازه پوشاک بسیار مستحکم است و بسته به نوع، مدل و یا طراحی، می تواند برای نگهداری مقادیر زیادی از محصولات زیر مورد استفاده قرار گیرد.

  • پیراهن، بلوز، تاپ و تی شرت که می تواند در مدل های استاندارد آویزان شود
  • کت و شلوار، کت و پالتو و لباس های سنگین
  • شلوار، دامن و لباس هایی که می توان آنها را در اندازه های بلندتر یا قابل تنظیم آویزان کرد.
  • لوازم جانبی مانند کلاه، کمربند، روسری، کراوات و کیف که می‌توان آنها را روی گیره های مخصوص یا قفسه های پیوسته به رگال لباس برای مغازه پوشاک آویزان کرد.

استفاده از رگال لباس برای مغازه پوشاک چه مزایایی دارد؟

  • جزء بهترین گزینه ها برای سازماندهی محصولات مختلف هستند، مشتریان به راحتی می توانند اقلام مورد نظر خود را پیدا کنند.
  • بیشترین استفاده را از فضا می برند و به نسبت قفسه ها می توانند اقلام بیشتری از لباس ها را روی خود جای دهند.
  • رگال ها عموماً مشتری پسند هستند و تجربه استفاده راحت تری را برای خریداران فراهم می کنند.
  • با توجه به این که رگال ها اغلب متحرک هستند، این آزادی را به فروشنده می دهند تا در کمترین زمان چیدمان فروشگاه خود را تغییر دهد.
  • رگال لباس برای مغازه پوشاک بسیار مقرون به صرفه تر از سایر لوازم نگهداری یا نمایش لباس است.

رگال لباس برای مغازه

طرح مینیمالیستی رگال لباس برای مغازه

چگونه می توان از رگال لباس در فروشگاه بیشترین استفاده را برد؟

برای به حداکثر رساندن مزایای استفاده از رگال لباس باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. در این مسیر توجه به ویژگی های ظاهری کلید اولیه موفقیت است. با بهره گیری از مزایای رگال لباس برای مغازه پوشاک و تقویت نکات مثبت آن قادر خواهید بود از طریق بهبود جذابیت بصری و ایجاد شخصیت برند برای فروشگاه، مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

به چیدمان فکر کنید

به جای بدون هدف چیدن رگال ها و آویزان کردن لباس ها روی آن ها، ابتدا کمی زمان بگذارید و ببینید چه چیزی در کجا بهتر به نظر خواهد رسید. به طور مثال رگال های کوتاه تر در بخش جلوی مغازه و رگال های بلندتر در بخش انتهایی مغازه می تواند یکی از ایده های شما باشد. به این ترتیب می توانید به دکوراسیون خود عمق ببخشید و فضا را بزرگتر جلوه دهید. رگال لباس برای مغازه قابلیت جا به جایی دارد، از این امکان استفاده کنید تا محیط فروشگاه را از یکنواختی خارج نمایید.

به تعداد لباس های روی رگال ها توجه کنید

از انبار کردن لباس ها روی رگال خودداری کنید، زیرا انتخاب و جابه جایی را برای مشتری سخت می کند و به او اجازه نمی دهد همه طرح ها را به درستی ببیند. در مقابل اجازه ندهید رگال های خالی از لباس، فروشگاه شما را خالی و غیر جذاب نمایش دهد. اقلام باقی مانده روی رگال را از هم فاصله دهید تا پر تر به نظر برسد.

از رگال لباس برای مغازه در کنار قفسه ها استفاده کنید

برخی از انواع رگال ها دارای قفسه های متصل در قسمت کنار یا پایین هستند؛ علت این است که ترکیب لباس های آویزان و لباس های تا شده در کنار یکدیگر هم به لحاظ بصری جذاب است و هم این که کنجکاوی مشتریان را تحریک می کند. علاوه بر این به شما امکان تغییر تاکتیک را نیز می دهد. اگر چیزی هنگام آویزان کردن فروخته نمی شود، می توانید آن را تا کرده و در قفسه مجاور قرار دهید. اگر از انواع ساده رگال لباس برای مغازه استفاده می کنید بهتر است چند ردیف قفسه نیز در فروشگاه خود قرار دهید.

رگال لباس برای مغازه

رگال لباس همراه با قفسه

همه چیز را تمیز و مرتب نگه دارید

اطراف رگال ها به علت ازدیاد تردد اغلب کثیف تر از سایر قسمت های فروشگاه است. از نظافت این بخش غافل نشوید. علاوه بر این همواره سعی کنید خود رگال ها را نیز از گرد و غبار و هر گونه آلودگی پاک کنید.

در هنگام استفاده از رگال لباس برای مغازه خلاق باشید

به این فکر کنید که چگونه می خواهید اقلام را در فروشگاه خود گروه بندی کنید. لزوماً مجبور نیستید همه نوع محصول را کنار هم قرار دهید. (مانند شلوار، دامن، کت). می‌توانید محصولات را بر اساس سبک (به عنوان مثال، رسمی، غیر رسمی)، نام تجاری یا حتی بر اساس رنگ دسته‌ بندی کنید تا تأثیر بصری رگال لباس برای مغازه را افزایش دهید.

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.[email protected]

ما را در تلگرام دنبال کنید. [email protected]

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

21 دیدگاه برای “آیا می دانید رگال لباس برای مغازه و کسب و کار شما تا چه حد می تواند سودآور باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی