میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا زینت بخش خانه شما

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

دکور خانه ما برای این که بتواند جذاب باشد نیاز به عناصر زیبا و مطابق سلیقه ما دارد. این عناصر می تواند مبل ها، میز ناهارخوری، میز تلویزیون و …باشد. یکی از ضروریات هر خانه ای میز ناهارخوری است. میز ناهارخوری یک وسیله پرکاربرد و ضروری است و شما می توانید به بهترین شکل از ان استفاده کنید. شما می توانید با خرید یک میز با کیفیت، دکور خانه خود را بسیار زیبا و جذاب کنید. اگر شما خانه ای کوچک و کم جا دارید میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا پیشنهاد بسیار مناسبی برای شما است. این میزها با کوچک شدن خانه ها در بین لوازم دکوراسیون داخلی در بین مردم بسیار محبوب شده است. استفاده از میز ها باعث شکیل شدن و جذابیت فضای خانه و آشپزخانه شما نیز می شود.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میز ناهار خوری کوچک یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی است که خانه یا آشپزخانه کوچک دارند. این میز ها را می توانید به دلیل جاگیری کم در هر گوشه از خانه خود جا دهید و فضای دلنشینی را برای صرف غذا برای خانواده خود ایجاد کنید. حتی اگر تعداد خانواده شما بیشتر از دو نفر است خرید یک میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا می تواند برای خانه شما ضروری باشد. کودکان شما می توانند خوراکی های خود را بر روی میز میل کنند و از ریخت و پاش مواد غذایی در منزل شما جلوگیری می شود. اگر شما فضای بسیار کمی هم دارید می توانید از میز های ناهارخوری کوچک کمجا مستطیلی استفاده کنید.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میز کوچک انتخاب مناسب برای خانه های کوچک

شکل میز ناهارخوری

معمولاً میزهای ناهارخوری کوچک به شکل مربع، مستطیل، دایره و نیم دایره هستند. میز های مستطیلی بسیار پرطرفدار هستند. معمولاً میزهای مستطیلی را می توانید در یک گوشه قرار دهید و یک طرف ان را به دیوار بچسبانید تا این گونه حداقل فضای ممکن را به خود اختصاص دهد. معمولاً میز مستطیل یا مربع برای فضا های متقارن بهترین انتخاب است. این میزها صندلی بیشتری را در اطراف خود جای می دهند و فضای روی میز نیز بیشتر است و ظروف بیشتری روی میز جای می گیرند. میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا به شکل دایره مدتی است که وارد چیدمان خانه ها شده است. انتخاب یک ناهارخوری دایره ممکن است فضای کمتری را به شما بدهد ولی می تواند یک انتخاب کاملاً شیک و هنرمندانه باشد. میز های گرد را شما می توانید در هر قسمت خانه خود قرار دهید و قطعاً این میز در کنار دکوراسیون زیبای شما، خود نمایی خواهد کرد.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میز ناهارخوری روستیک یک انتخاب عالی

طرح میز ناهارخوری

شما بسته به فضایی که در اختیار دارید می توانید یک میز نهارخوری برای منزل خود تهیه کنید. میز ناهار خوری کوچک دارای طرح ها و مدل های بسیار مختلفی است . شما بسته به سلیقه خود می توانید از طرح های میز ناهارخوری چوبی تاشو یا ثابت و یا مدل هایی که کاملاً در داخل میز قرار می گیرند نیز تهیه کنید و به خوبی از آن استفاده کنید.

میز ناهارخوری برای تراس

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا  می تواند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک و یا تراس باشد. شما می توانید یک میز کمجا تهیه کنید و در این مکان ها قرار دهید . از کودکان خود و دیگر اعضای خانواده خواهش کنید که در این مکان غذای خود را میل کنند. با این کار زحمت شما در تمیز کردن خانه بسیار کم می شود. شما می توانید یک تراس با طراحی زیبا داشته باشید . در کنار این تراس زیبا یک میز ناهارخوری کمجا قرار دهید و در این تراس به صرف چایی همراه با خانواده بپردازید و از ویوی زیبا آن لذت ببرید.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

میزهای تاشو یک انتخاب مناسب برای فضای کوچک

میز ناهارخوری چوبی

انتخاب جنس میز ناهارخوری بسیار مهم است. جنس میز ناهارخوری و کیفیت آن دو عامل مهم در تهیه میز ناهارخوری هستند. چوب از دیرباز طرفداران بسیار زیادی داشته است و شما نیز می توانید میز های چوبی که رنگ و روح بسیار زیادی را دارند جایگزین میزهای فلزی بی روح کنید و از داشتن یک میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا  در خانه خود لذت کافی را ببرید.

 

 

میز ناهارخوری کوچک از ضروریات جهیزیه

شما اگر به دنبال تهیه جهیزیه خود هستید باید بدانید که یک میز کوچک ناهارخوری نیز برای شما می تواند کافی باشد. اگر در ابتدای زندگی هستید و خانه کوچکی دارید به جای هزینه های گزاف برای خرید میز ناهارخوری بزرگ و گران می توانید یک میز ناهارخوری کوچک را تهیه کنید و از گذراندن لحظات خود در کنار آن لذت ببرید. شما می توانید این میز ناهارخوری کوچک را ست با مبلمان یا رنگ آن سفارش دهید و دکور منزل خود را جذاب تر و زیبا تر کنید.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

انتخاب میز متناسب با دکوراسیون

رنگ میز ناهارخوری

در انتخاب میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با دیگر وسایل چوبی شما یا با دکور آشپزخانه شما ست باشد. بعضی از میز ناهارخوری های کوچک چوبی قابلیت تغییر رنگ را دارند و شما با هزینه ای ناچیز می توانید مجدد آن ها را رنگ دهید و به رنگ دلخواه خود در آورید و میز خود را متناسب با تغییر دکوراسیون خانه تغییر دهید.

میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا

 

ایجاد فضایی دلنشین با میز ناهارخوری زیبا

جمع بندی

میز ناهارخوری های کمجا از زمانی وارد صنعت تزیینات خانه ها شد که صنعت ساخت و ساز به سمت ساخت آپارتمان های کوچک رفت. این میز های کوچک برای افرادی مناسب است که فضای کمی در اختیار دارند. ولی حاضر نیستند از جز مهمی از خانه که میز ناهارخوری است بگذرند. میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا یک جز ضروری برای خانه های کوچک است . شما می توانید این میزها را متناسب با نیاز و سلیقه خود تهیه کنید. میزهای کوچک فضا را بسیار زیبا می کنند . یک نظم بسیار جذاب به محیط می دهند که مورد پسند همه افراد می باشد. میزهای کوچک معمولاً یک جز اصلی در دکوراسیون های مدرن و مینیمال هستند و افرادی که به میزهای پر صندلی و شلوغ علاقه ای ندارند می توانند از این میزها در دکوراسیون خانه خود استفاده کنند.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.[email protected]

ما را در تلگرام دنبال کنید. [email protected]

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

 

21 دیدگاه برای “میز ناهارخوری چوبی۲نفره کمجا زینت بخش خانه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی