قبل از خرید میزناهارخوری نقلی حتما مقاله زیر را مطالعه کنید !

میزناهارخوری نقلی

امروزه با کوچک شدن مقیاس منزل‌ها به کار گیری از وسایل ضروری خانه با دشواری همراه شد‌ه‌است. میزناهارخوری یکی اثاثیه ضروری میباشد که نیاز به فضای کافی داراست. امروزه تولیدکننده‌های میز ناهار خوری با در نظرگرفتن این مسئله اقدام به پباده سازی و ساخت و ساز اشکال میزناهارخوری نقلی کرده‌اند. به همین عامل آحاد اشخاص می توانند با اعتنا به فضای در دسترس خویش میزغذاخوری داشته باشند. میز غذاخوری تبدیلی و میز غذاخوری تاشو یکی اشکال میزناهاری کوچک می باشند که به راحتی می‌توان از آنان در جای ‌هایی با متراژ پایین به کار گرفت. درین نوشته ی علمی به معرفی خصوصیت‌های میزغداخوری تبدیلی و تاشو و نکات مهمی که می بایست هنگام خرید میز ناهارخوری توجه کرد می پردازیم. در صورتیکه شما هم قصد خرید میزغذاخوری را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

میزناهارخوری نقلی

ویژگی‌های میز ناهارخوری تبدیلی

میز ناهارخوری تبدیلی یک مورد مطلوب برای عده ای میباشد که فضای محدودی دارا هستند البته مستلزم یک میز ناهارخوری گران قدر می‌باشند. این میزغذاخوری‌ها به دلیل امکان تبدیل شدن و ارتقا سایز اکنون از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. این میز‌های غذاخوری در اشکال متعدد پباده سازی و ساخت و ساز می شوند و امکان ارتقا سایز از 4 نفره به 6 نفر، از 6 به 8 و 8 به 10 را دارا‌هستند. میزناهارخوری تبدیلی قابل به کارگیری در پذیرایی و آشپزخانه میباشد.

ویژگی‌های میز ناهارخوری تاشو

یکی از دیگر از اشکال میز ناهارخوری نقلی، میز تاشو میباشد. این میزها را می‌توان یک مورد بسیار خوب برای بهره گرفتن از فضاهای کوچک معرفی کرد. میز ناهارخوری تاشو امکان جمع شدن را داراست و به همین عامل به راحتی می‌توان از آنها در فضاهایی مانند ایوان بهره مند شد و پس از میل کردن خوراک، میز را جمع کرده و به کناری گذاشت. این میزهای غذاخوری در گونه های متعدد پباده سازی و ساخت و ساز میگردند و در بازار موجود می باشند. یکی از دیگر از مهمترین خصوصیت این میزهای غذاخوری سبک بودن آنها میباشد. به همین عامل به راحتی می‌توان این میزها را جابجا کرد.
نکات مهمی که بایدهنگام خرید میز ناهار خوری شیک و کوچک به آن دقت کرد
با دقت به‌این که اشکال گوناگون میزناهارخوری در بازار موجود میباشد ممکن میباشد که تعیین میزناهارخوری با دشواری همراه باشد. اعتنا به موارد ذیل میتواند در راستای خرید شایسته ترین میز کمک کننده باشد.

میزناهارخوری نقلی

اندازه‌گیری محیط:

پیش از هر چیز فضای خویش را به خوبی اندازه بگیرید. شما بایستی بدانید که دقیقا میزناهارخوری شما می بایست چقدر ارتفاع و پهنا داشته باشد. هیچ وقت به چشم‌های خویش اتکا نکنید و همت نکنید که به طور چشمی تصمیم بگیرید که اندازه میزغذاخوری برای فضای شما مطلوب میباشد یا این که نه.

انتخاب شکل میزغذاخوری:

میزناهارخوری نقلی در گونه های مختلفی در بازار موجود میباشد. چنانچه یک کناره دنج دارید می توانید به سراغ میزغذاخوری مربعی یا این که مستطیلی بروید. میزناهارخوری گرد یا این که بیضی شکل نسبت به میزهای مربع مکان کمتری را میگیرند. شما می بایست جایی را که میخواهید میز خویش را در آن قرار دهید به دقت ارزیابی نمائید و آنگاه میز خویش را با صورت دلخواه گزینش نمائید.

متریال میزناهارخوری نقلی :

یک کدام از دیگر از مواقعی که بایستی هنگام خرید میز به آن اعتنا کرد، متریال میز میباشد. میزها امروزه با متریال متفاوت چوب، فلز، شیشه و پلاستیک نیز ساخته می گردند. شما بایستی متریال میز را با اعتنا به میزان دارایی خویش تعیین نمائید. مثلا در‌صورتی‌که میزان دارایی محدودی دارید عالی میباشد که به سراغ میزغذاخوری پلاستیکی بروید چون بها آن ها نسبت به گونه های دیگر بسیار تحت میباشد.

هماهنگ بودن با چیدمان داخلی:

همانگونه که پیش از این اشاره کردیم میزناهارخوری در اشکال و رنگ‌های مختلفی ساخت می‌گردد. شما بایستی هنگام تعیین میز بدین اعتنا داشته باشید که میزناهارخوری می بایست با بقیه عنصرها چینش شما هماهنگی داشته باشد. برای مثال چنانچه مدل دکورا سیون داخلی شما کلاسیک میباشد شایسته ترین آیتم برای شما میزغذاخوری چوبی میباشد. در شرایطی‌که علاقه‌مند به چیدمان مدرن می باشید میتوانید به سراغ میزغذاخوری فلزی یا این که شیشه‌ای و اسلب چوب بروید.
میزناهارخوری نقلی

صندلی میزناهارخوری نقلی

یک کدام از نکات مهمی که ممکن میباشد از اعتنا به آن غافل شویم صندلی میزناهارخوری میباشد. در حالتی که فضای شما کوچک میباشد نمی‌توانید صندلی با ابعاد بزرگ برای میز خویش تعیین فرمایید. برای به کار گیری حداکثری از محیط، صندلی‌هایی تعیین فرمایید که دقیق و کمجا باشند. از طرف دیگر صندلی میزناهارخوری می بایست بسیار ریلکس باشد. چون شما هنگام خوراک میل کردن بایستی حس آرامش داشته باشید. در شرایطی که که صندلی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد شما توانا نخواهید بود که غذای خویش را در آرامش نوش جان فرمایید.
به همین استدلال پیش از خرید صندلی، قطعا روی آن بنشینید و مشاهده کنید که حس راحتی دارید یا این که خیر؟ پایه‌های صندلی نیز بسیار اصلی می باشند. در شرایطی‌که که سفت نباشند این احتمال وجود دارااست که در اثر فشار، پایه‌های صندلی  بشکند. همینطور طول نشیمنگاه صندلی بایستی استاندارد باشد. بهترین طول یک صندلی غذاخوری از زمین 45 تا 48 سانت میباشد. در غیر این صورت هنگام میل کردن خوراک در گیر ایراد خواهید شد. صندلی میزناهارخوری نقلی بهتر میباشد که پایین میز جا شوند تا فضای کمتری را اشغال نمایند. به همین عامل تعیین صندلی بدون دسته یک سفارش ایده‌آل میباشد.

قیمت میزناهارخوری نقلی

ارزش ناهارخوری نقلی به فاکتورهای متعددی بستگی دارااست. متریال به کار رفته در میز، ابعاد و کیفیت میز از مهم ترین مواردی می باشند که در بها ناهارخوری تاثیر می گذارند. بعضا از اشخاص به خطا فکر می کنند که خرید میز غذاخوری ارزان همیشه مقرون به صرفه میباشد در حالی که در شرایطی‌که میز از کیفیت خوبی برخوردار نباشد بعداز بازه کوتاهی می بایست آن را تعویض کرد. به همین عامل بهتر میباشد میزناهارخوری را گزینش نمائید که هم کیفیت خوب باشد هم ارزش قابل قبولی داشته باشد.

سخن پایانی

در صورتیکه که متراژ خانه شما کوچک میباشد و علاقه‌مند به خرید میزغذاخوری می باشید عالی میباشد که به سراغ میزغذاخوری تاشو یا این که تبدیلی بروید. امروزه این میزها در طرح‌های مختلفی ساخت‌و‌ساز می شوند که به سادگی با گونه های چیدمان‌ها ست میگردند. ارزش میزغذاخوری به ابعاد، متریال و کیفیت میز بستگی داراست. در صورتیکه قصد خرید میزناهارخوری نقلی را دارید عالی میباشد که در آغاز تک تک مدل‌های مو جود در بازار را به دقت تحلیل فرمائید و در نهایت میز دلخواه خویش را گزینش نمائید.

محصولات مرتبط :

 

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

مقالات مرتبط:

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

 

22 دیدگاه برای “قبل از خرید میزناهارخوری نقلی حتما مقاله زیر را مطالعه کنید !

  1. علی گفته:

    بنظرم حتی خونه های بزرگ هم به میز نقلی نیاز دارن خیلی چیز مفیدی هست هرچند کوچیکه اما بهترین کارای رو داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی