انتخاب میز ناهار خوری ست و متناسب با فضای خانه به همراه معرفی انواع آن

میز ناهارخوری ست

میز ناهار خوری ست با مبلمان داخلی منزل می‌تواند بسیار چشم نواز باشد ، مخصوصا در صورتی با رنگ و نور و روشنایی منزل هماهنگی داشته باشد.همیشه یکی‌از دیدنی ترین قسمت های منزل دکورا سیون و چینش آن میباشد . البته خیلی از اشخاص به جهت ندانستن چگونگی دکورا سیون منزلشان بعد از نقطه پایان دکوراسیون آن طور که بایستی از آن لذت نمی برند . دکوراسیون و ست کردن وسایل منزل یکی‌از مهمترین بخش های چیدمان داخلی میباشد. که امروز درین نوشته‌ی علمی قصد پرداختن به آن را داریم با ما پیرو این نوشته ی علمی همراه باشید .

میز ناهار خوری ست خویش را چه گونه تعیین کنیم :

میز ناهار خوری از اشکال مختلفی داراست که هر مورد از آنان خصوصیت منحصربه‌فرد خویش را دارا هستند . برای اینکه شما بتوانید میز ناهار خوری خویش را به راحتی با فضای درون منزل ست نمایید. می بایست تعدادی از فاکتور ها را پیش از خرید در ذهن خویش برسی فرمایید. و آن‌گاه با خیال و خاطر آسوده خرید خویش را انجام دهید .

یک کدام از فاکتور های اساسی در ست کردن میز ناهار خوری با سایر وسایل منزل منطبق رنگ آنها با یکدیگر میباشد. مفهوم آن این میباشد که وقتی میز ناهار خوری شما با وسایل منزل ست می‌گردد.که رنگ آن‌ها با یک دیگر مطابقت داشته باشد.گزینه دوم در ست کردن این میباشد که جنس و هارمونی میز ناهار خوری ست با مبلمان شما منطبق داشته باشد.

ولی هماهنگ کردن صرفا یکی‌از این دو آیتم برای خوشگل شدن منزل شما کافی میباشد .

میز ناهارخوری ست

میز ناهار خوری ست چوبی بهترین آیتم برای منزل های جادار :

یک کدام از دیگر از گونه های میز های ناهار خوری سبک چوبی آن میباشد . این سبک میز ناهار خوری کاملا از چوب درست شده و در ایجاد کرد آن از شیشه استفاده نشده است . ست کردن این سبک میز با وسایل منزل مقداری سخت تر میباشد چون می بایست با وسایل  چوبی ست گردد ولی که رنگ آنان نیز بایستی با یکدیگر منطبق داشته باشد . صندلی این سبک از میز ها معمولا پارچه ای میباشد  و با رنگ های روشنی که دارا هستند موجب ادب ما میگردند .
میز ناهارخوری ست

 

انتخاب میز ناهار خوری ست و متناسب با فضای منزل :

یک کدام از دیگر از موضوعات اساسی در گزینش کردن میز ناهارخوری و ست کردن آن موضوع اندازه میباشد ، شما نمی توانید میز ناهار خوری را برای خانه خویش تعیین نمائید که سایز آن به منزل شما نخورد این عمل منجر کوچک کردن خانه شما میشود و حتی درصورتی که کلیه اسباب و اثاث خانه شما با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند این عمل سبب بد جلوه کردن آنان می‌شود .

به صورت نمونه یک ست مبلمان گرانقدر برای یک اتاق نشیمن کوچک مناسب نیست . همین طور یک میز ناهار خوری ست چهار نفره نیز برای فضایی که به راحتی میز 12 نفره در آن مکان میگرد مناسب نیست . پس اندازه ست انتخابی شما بسیار در چیدمان داخلی اصلی و دارای اهمیت میباشد .
میز ناهارخوری ست

چه رنگ هایی فضای منزل را بزرگ تر نشان می‌دهند :

یکی از دیگر از ملاک های اساسی در ست کردن اسباب و اثاث خانه رنگ آن‌ها میباشد که معمولا بیشتر به آن فکر‌می‌کنند . شما می بایست یک رنگ اساسی (base) پر‌نور مانند سپید برای خانه خویش در نظر بگیرید و دیوار های منزل را به آن رنگ در آورید ، بعد از آن یک رنگ  خنثی مانند طوسی و یا این که فیلی را برای میز ناهار خوری خویش و یا این که مبلمان گزینش فرمائید . با این طرز گزینش ، فضای منزل شما دلنشین تر و بزرگ تر جلوه می نماید .

میز ناهارخوری ست

چرا میز های گرد محبوبیت بیشتری دارا‌هستند :

یکی‌از اشکال میز های ناهار خوری که محبوبیت متعددی نیز داراست ، میز ناهار خوری گرد میباشد . این سبک میز ها به جهت فرم خاص و زیبای خویش از محبوبیت بالایی بر خورد دار میباشند . این میز ها به راحتی با سایر وسایل منزل ست میگردند البته می بایست مواقعی را که در ابتدا بیان کردیم یعنی رنگ ، محصول و اندازه را نیز رعایت نمائید . این میز ها به جهت موقعیت گرد و دایره ای خویش فضای کمتری نسبت به میز های مستطیلی اشغال میکنند و تعداد نفراتی که میتوانند بدور این میز بنشینند نیز کمتر میباشد .

میز ناهارخوری ست

از چه میزی به کار گیری کنیم؟

متریال میز ناهار خوری ست نیز در انتخاب آن اهمیت داراست. خوب میباشد رنگ و جنس میز ناهار خوری و مبلمان شما با هم یکی باشند و در شرایطی‌که به‌این زمینه توجهی نشود، دکورا سیون خانه شما جلوه چندان جذابی نخواهد داشت .

انواع میز میز ناهار خوری ست :

میز ناهار خوری اشکال و طرح های گوناگونی داراست که هر یک برای محیطی خاص مطلوب میباشد .

طرح کلاسیک:

به به عبارتی میز های گرد و مستطیلی گفته میشود که به عنوان مثال پر طرفدارترین سبک های میز میباشد .

میز های مدرن:

میز هایی با طراحی مخصوص میباشند که به شکلی مدرن پباده سازی گردیده اند .

میز های سنتی:

به میز هایی با طراحی سنتی و دیرین می‌گویند که اکثر اوقات جنس آن‌ها از چوب میباشد .

مطلب آخر:

امروزه حدودا در کل منزل ها میز ناهار خوری وجود داراست .هرچند در گذشته ای نه چندان به دور بیشتر خانواده های اهل ایران وعده های غذایی خویش را روی زمین سرو می کردند و بیشتر افرادی که وضع و اوضاع مالی نسبتا نیکی داشتند . از میز ناهار خوری به کار گیری می کردند.

ولی امروزه تمدن به کار گیری از میز ناهار خوری بیشتر در میان اهل ایران ها ترویج پیدا نموده است .  ولی فعلا ایرانی ها روی به خرید میز ناهار خوری ست آورده اند همان گونه که در صدر گفته شد این میز ها به جهت تناسب و همخوانی که با دور و اطراف داخلی خانه دارا‌هستند ، این روزها بیشتر مورد دقت قرار گرفته اند و بازار گرمی دارا هستند ،یکی‌از دیگر از دلایلی که سبب ساز پرفروش شدن این میز ها می‌شود تنوع سبک ها و رنگ این میز ها میباشد، که توجه هر تماشاچی ای را به خویش جلب می نماید .

محصولات مرتبط :

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

مقالات مرتبط:

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

7 دیدگاه برای “انتخاب میز ناهار خوری ست و متناسب با فضای خانه به همراه معرفی انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی