اسلب چوب و چگونگی به کارگیری آن ها در منزل مسکونی یا دفتر کاری

اسلب چوب و کاربردهای آن

اسلب چوب به برش های طولی تنه یک درخت گفته میگردد. در اسلب، شرایط طبیعی کناره های برش نگهداری میگردد که در واقع شکل کلی درخت میباشد. از هر تنه درخت می توان یکسری اسلب تنظیم کرد. به شکل ذیل نگاه نمائید، هر مورد از اسلایس هایی که روی هم قرار گرفته اند یک اسلب میباشد:

چه چیزی  اسلب چوب را خاص نموده است؟

اسلب ها را می‌خرند زیرا در ظاهر طبیعی و حاشیه زنده آن‌ها انرژی مثبت داراست. چوب ویژگی ها جالبی دارااست که از لحاظ زیبایی شناسی بسیار دیدنی می‌باشند. گره ها، سوراخ ها و شمایل کلی آن را خیلی از عموم می پسندند.

نگاه کردن به اسلب ها و حتی لمس کردن آنان، شادی بخش میباشد. در دنیای امروز که تمامی چیز مهندسی گردیده و تصنعی و مصنوعی میباشد. نگاه کردن شیئی که نماینده طبیعت، معاش و حیات میباشد، التیام دهنده و آرامش بخش است.

خصوصیت ذاتی اسلب چوب

یک خصوصیت ذاتی اسلب این میباشد که هر اسلب، شکلی منحصر و متعدد از اسلب های دیگر دارااست. درختان، قبل از هرچیزی، منحصربه‌فرد می‌باشند. هر درخت به شکلی گوناگون از همسایگانش و رویش می نماید و حتی اسلب هایی که از یک درخت ساخته میشوند نیز تنوع متعددی داشته و هر کدام صورت و اندازه مخصوص خویش دارا‌هستند؛ گویی که هر یک را از درخت خاصی گرفته اند. با تمرکز به شکاف ها، شکل کلی و اندازه این چند اسلب چوب که از یک درخت تنظیم گردیده اند، نگاه فرمائید:

اسلب چوب و کاربردهای آن

همان گونه که در صورت فوق میبینید، این اسلب ها که از یک درخت تنظیم گردیده اند، تفاوت های متعددی با هم دیگر دارا‌هستند. هنگامی که به اسلب ها نگاه می‌کنید در نظر داشته باشید، آن اسلبی که عاشقش میشوید، هیچ زمان تکرار نمیشود.

کاربرد اسلب چوب در منزل

به کارگیری از اسلب چوب در خانه، به فضا معاش شما حیات میبخشد. مبلمان، آویزهای روی دیوار یا این که قفسه هایی که از اسلب های چوب ساخته میشوند، هم دارنده خلاقیت در پباده سازی بوده هم زیبایی طبیعی یک درخت را دارا‌هستند.

هر اتاقی در یک خانه مسکونی یا این که حتی‌د‌ر یک محل کار  قادر است فرصتی برای به کارگیری کاربردی یا این که فقط دکوراتیو از یک اسلب چوب باشد و به‌این گونه می توان آن اطراف را به طبیعت گره زد.

چه گونه اسلب چوب را در خانه به کار ببریم؟

طریق هایی مختلف و بهتر برای استعمال از اسلب های چوب گردو، افرا، چنار و دیگر درختان در فضاهای متعدد یک خانه مسکونی یا این که دفتر کار کاری وجود داراست.

میز اتاق ناهارخوری

اسلب چوب، زیبایی اختصاصی به فردی را در هر اتاقی نشان می‌دهد و میتواند گونه های مختلفی از فضاهای سرپوشیده را تکمیل نماید. یک میز ناهارخوری تشکیل‌شده از اسلب، می‌تواند یک اثر هنری بسیار دیدنی در اتاق ناهار خوری هر منزل ای باشد که سال ها برای شما عمل نماید.

اسلب چوب و کاربردهای آن

شما میتوانید یک اسلب چوب مطلوب برای این فعالیت بخرید و از یک نجار حرفه‌ای بخواهید پایه هایی برای آن پباده سازی نماید. اسلب ها سنگین می باشند، بدین ترتیب زمانی که می‌خواهید پایه های مطلوب برای آنان‌را تعیین نمایید می بایست بدین مسئله دقت داشته باشید.

پایه میز ناهارخوری

این روز ها بیشتر از پایه های فلزی دارنده ظاهری امروزی برای به کار گیری از اسلب تحت عنوان میز ناهارخوری به کارگیری می‌گردد و نسبتاً هر شیوه زیباشناسانه ای با یک اسلب تطابق داراست البته مهمترین قضیه، مدام وزن اسلب و معیار تحمل اساس میباشد.

تخته خرد کن

یک کدام از دیگر از کاربردهای جذاب اسلب های چوب در آشپزخانه، استعمال از آن‌ها تحت عنوان تخته خرد کن میباشد که روی آن میتوانید مواد غذایی را اسلایس یا این که خرد نمائید. این تخته ها بسیار مقاوم و قشنگ می‌باشند.

اسلب چوب و کاربردهای آن

با استعمال از اسلب ها در آشپزخانه ای که مجهز به امکانات امروزی میباشد، می‌توانید یک تناقض زیباشناسانه تولید فرمائید. به کارگیری از اسلب تحت عنوان بنچ و تخته خرد کن در آشپزخانه، ایده ای خوب میباشد چون این اسلب ها به مکانی برای تجمع باکتری ها تبدیل نمیشوند. در مقابل، سطح ها پلاستیکی به راحتی خراشیده میگردند و باکتری ها میتوانند درین خراش ها تجمع نمایند و بعد از شسته شدن سطح نیز در آن جا باقی بمانند.

به علاوه با به کار گیری از یک تخته خرد کن چوبی، احتمال اینکه دستتان را ببرید، بسیار کم میباشد. بنچ ها و تخته های خرد کن چوبی، انتخابی عاقلانه برای هر آشپزخانه ای می باشند و آن هایی که از اسلب چوب ساخته میگردند، زیبایی طبیعت را نیز به آشپزخانه شما میاورند. ناگفته نماند که جزیره های آشپزخانه نیز که اخیرا مد گردیده اند، فرصتی بهتر برای استعمال از اسلب ها هستند.

میز کامپیوتر

امروزه با کاهش زمان های شغلی برای قشر علم آموزی کرده در میهن ما، خیلی از جوان ها بعداز نقطه پایان تحصیلاتشان راه حل ای جز کار کردن تحت عنوان فریلنسر در خانه ندارند. فریلنسر به کسی گفته می‌شود که در منزلش از روش وب، درآمدزایی می نماید. این شغل نیازمند ساعت‌ها نشستن پشت کامپیوتر میباشد.

کامپیوترها یکی نمادهای جهان امروزی میباشند که کلیه چیز در آن سرد، بی روح و مهندسی گردیده است. ساعتها فعالیت کردن با این دستگاه ها میتواند ذهن آدم را بسیار خسته نماید. یکی‌از نحوه هایی که می توان برای تقابل با این ایراد استفاده نمود، به کارگیری از اسلب چوب برای تشکیل داد میز کامپیوتر یا این که میز تحریر میباشد.

اسلب چوب و کاربردهای آن

یکی‌از ضروریات دور و بر فعالیت هر فریلنسر، وجود گل و گیاه میباشد چون گفته می‌گردد که نگاه کردن به گیاهان می‌تواند خلاقیت شخص را ارتقا دهد. اسلب های چوب نیز اینگونه خاصیتی دارا‌هستند و برای این مراد خوب می‌باشند.

قفسه های دیواری

قفسه های دیوراری مثل قفسه های یک کتابخانه را می توان با به کار گیری از اسلب چوب به چیزهایی بالاتر از یک قفسه کاربردی تبدیل نمود و جنبه ای زیباشناسانه به آن‌ها داد.

آویزه های دیواری

اسلب های چوب را می توان صرفا برای بهره‌برداری از زیبایی آنان، تحت عنوان موادسازنده دکوراتیو، روی دیوار استفاده نمود. قرار گیری عمودی یا این که افقی اسلب چوب روی دیوار، زیبایی آن را بیشتر به رخ می‌کشد.

اسلب چوب و کاربردهای آن

محصولات مرتبط :

میز  کنسول

ناهارخوری

میز عسلی

کتابخانه

از صفحه اینستاگرام وودی دی  دیدن فرمایید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

11 دیدگاه برای “اسلب چوب و چگونگی به کارگیری آن ها در منزل مسکونی یا دفتر کاری

  1. morteza گفته:

    من از شما خرید کردم ممنونم ازتون کارتون عالیه انرژی فوق العاده ای تو خونه امون اومده.ممنونننننم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با وود دی