اهمیت میز ناهارخوری چوب

میز ناهارخوری چوبی

بسیاری از ما  جلوی تلویزیون می نشینیم  تا شام خود را بخوریم که اشتباه است. با این حال، برخی از مطالعات نشان داده اند که نشستن با هم پشت میز ناهارخوری چوب جدید برای سلامتی شما عالی است. نه تنها می تواند به گرد هم آوردن افراد و بهبود روابط خانوادگی کمک کند، بلکه می تواند به شما کمک کند تا سالم تری نیز بخورید.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا اولویت شماره یک شما باید صرف شام باشد:

میز ناهارخوری چوبی

میز ناهارخوری

ما انسان های  اجتماعی هستیم

به عنوان انسان، ما به طور غریزی برنامه ریزی شده ایم تا از نظر اجتماعی با یکدیگر تعامل داشته باشیم. با هم غذا خوردن همیشه یک امر جمعی بوده است. به همین دلیل است که شام ​​جشن اغلب نقطه برجسته هر رویداد خاصی است. اینجا جایی است که می‌توانیم به‌عنوان دوستان و خانواده دور هم جمع شویم تا «نان خورد کنیم » و داستان‌ها را به اشتراک بگذاریم.

نشستن در کنار هم برای غذا خوردن به عنوان یک خانواده، نقش مهمی در رشد فرزندان شما خواهد داشت. آنها شانس بیشتری برای یادگیری الگوهای ارتباطی حیاتی خواهند داشت و انتخاب های غذایی سالم تری را خواهند آموخت. همچنین اگر با هم سر یک میز غذا می خورید، احتمالاً روابط خانوادگی نزدیک تری خواهید داشت، زیرا می توانید از این زمان برای چک کردن با یکدیگر استفاده کنید.

میز ناهارخوری چوبی

مزایای میز ناهارخوری

 بیشتر بخوانید : انتخاب بهترین میز ناهار خوری مدرن یا کلاسیک

آیا می‌دانستید که اگر پشت میز ناهارخوری چوب جدید  بخورید، در مورد غذایتان تصمیمات سالم‌تری خواهید گرفت؟ وقتی در حال حرکت هستیم، مشغول هستیم یا حواسمان پرت تکنولوژی است، احتمال اینکه غذاهای ناسالم بخوریم بسیار بیشتر است. مطالعات نشان می‌دهد کسانی که غذا خوردن پشت میز ناهار خوری را انتخاب می‌کنند، تمایل به خوردن وعده‌های غذایی متعادل‌تری دارند.

“حواستان”به  آنچه که  می خورید باید باشد زیرا  مهم است. با نشستن پشت میز ناهارخوری چوب جدید ، به احتمال زیاد به غذای خود توجه می کنید و از آنچه می خورید لذت می برید. همچنین آهسته‌تر از زمانی که جلوی تلویزیون بنشینید یا به گوشی هوشمند خود بچسبید غذا می‌خورید، به این معنی که غذای خود را بهتر هضم خواهید کرد.

 

 

میز ناهارخوری چوبی

میز ناهارخوری چوبی

مزایای میز ناهارخوری چوبی جدید

محافظت از میز ناهارخوری چوب جدید  خود به این معنی است که همیشه پنجره ای برای توقف و استراحت دارید. از وعده های غذایی برای کاهش استرس از کارهای روزانه استفاده کنید. از فرصت برای صحبت کردن، به اشتراک گذاشتن افکار، بحث درباره ایده ها و حمایت از یکدیگر استفاده کنید. تلفن هوشمند خود را کنار بگذارید و از منطقه غذاخوری به عنوان یک منطقه بدون دیجیتال استفاده کنید. این به طور فزاینده ای به عنوان یک راه موثر برای مدیریت رفاه در نظر گرفته می شود.

اگر بچه دارید (یا حتی اگر ندارید!)، می توانید با پیشنهاد موضوعات مختلف بحث در روزهای خاص، زمان صرف غذا را به یک موقعیت سرگرم کننده تبدیل کنید. صرف شام با هم در کنار یک میز راهی عالی برای ایجاد یک روال جدید لذت بخش است.

بنابراین، دفعه بعد که برای شام خود برنامه ریزی می کنید، چرا به طور کامل پشت میز ناهارخوری چوبی نخورید؟ و اگر میز غذا خوری فعلی شما ناراحت کننده هستند یا سبک نیستند، پس چرا به خرید میز ناهار خوری چوبی جدید فکر نکنید؟ میز ناهار خوری چوبی   همه به صورت چوب طبیعی عرضه می شود و در رنگ های مختلف برای هر نوع اتاقی موجود هستند.

اگر به دنبال افزایش فضای ناهارخوری خود هستید، پس چرا میز ناهارخوری چوب جدید افسانه ای ما را بررسی نکنید  ؟

با تیم دوستانه و متخصص ما جهت مشاور و  خدمات مشتری صحبت کنید، که به شما در مورد هرگونه سؤال کمک می کنند.

 بیشتر بخوانید : معرفی جدیدترین مدل های میز ناهارخوری چوبی و فلزی

 

محصولات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.woodday.ir@

ما را در تلگرام دنبال کنید. woodday.ir@

 

 

 

میز ناهار خوری به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

بله خرید حضوری داریم .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پانزده =

تماس با وود دی